Péče o nohy s novou řadou Footcare od Oriflame

22. 4. 2002
Péče o nohy s novou řadou Footcare od Oriflame
Za 70 let průměrného života ujdou naše nohy kolem 100 000 kilometrů. Tolik toho pro nás udělají, ale kolik toho děláme my pro ně? Péče o nohy a zejména chodidla by měla být součástí každého dne. Přesto bývají právě nohy tou nejzanedbávanější částí těla.

Péče o nohy s novou řadou Footcare od Oriflame

Za 70 let průměrného života ujdou naše nohy kolem 100 000 kilometrů. Tolik toho pro nás udělají, ale kolik toho děláme my pro ně? Péče o nohy a zejména chodidla by měla být součástí každého dne. Přesto bývají právě nohy tou nejzanedbávanější  částí těla. A přitom péče o ně jim dodává nejen krásu, ale především se pak s nimi báječně vykračuje. Když jsou v pohodě vaše nohy, jste v pohodě i vy. Dbejte na to, aby vaše nohy byly vždy o krok napřed.

Vyzkoušejte novou řadu péče o nohy Footcare od  Oriflame.

Zvláčňující krém na nohy 
Soothing Foot Cream
Vhodný pro ženy i muže, obsahuje glycerin, který udržuje vodu v horní vrstvě pokožky. Heřmánek pokožku zklidňuje a urea ji zvláčňuje a zabraňuje jejímu vysoušení. Budete-li používat tento krém každý den, budou vaše chodidla tak jemná, že ani nebudete muset chodit na pedikúru.

Abrazivní krém na nohy
Exfoliating Foot Scrub
Zjemňuje a vyhlazuje pokožku. Polyetylenové kuličky a drcené mandlové skořápky odstraňují starou, odumřelou kůži. Obsahuje také zvláčňující látky, které v pokožce udržují správný podíl vlhkosti, a eukalyptový olej pro povzbuzení a osvěžení.

Osvěžující sprej na nohy
Reviving Foot Spray
Má antibakteriální a deodorační účinky, hydratuje pokožku.

Deodorační pudr na nohy
Deodorising Foot Powder
Působí nejen jako deodorant, ale díky Triclosanu a oleji z čajovníků má také antibakteriální účinky. Olej z čajovníku /Tea Tree/ je světle žlutý olej, který se získává z listů malého stromu rostoucího v bažinatých a vlhkých oblastech Nového jižního Walesu a severních oblastech Queenslandu v Austrálii. Je známý pro své antibakteriální účinky. Používá se na pokožku spálenou sluncem, říznutí, bolesti svalů, modřiny, křečové žíly, kousnutí hmyzem či akné. Triclosan omezuje tvorbu bakterií, které způsobují nepříjemný zápach.

Nepodceňujte ani používání škrabky, která účinně odstraňuje hrubé části pokožky nohou. Je vytvarována pro snadné použití, je možno ji zavěsit.

Zdroj: Oriflame

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Odpoutejte se od nepříjemných událostí a povinností, které se k vám přibližují mílovými kroky. Ani jste si nemysleli, že budete tak rychle sesazeni. Nicméně si jdete za svým cílem a…

Nejčtenější články

Doporučujeme