PEHA tour 2007

8. 3. 2007
PEHA tour 2007
Skupina Peha se svou frontmankou Katkou Knechtovou vyráží na velké klubové turné po České republice.

Turné zahájí skupina 15.března koncertem ve Znojmě, závěr bude patřit 28.dubna jihomoravské Strážnici a turné se v tuto chvíli přehoupne až do května kde kapela vystoupí ještě v Děčíně a Ždáru nad Sázavou. Mimo Prahy, navštíví Peha Plzeň, Tábor, Brno, Zlín, Ostravu a další města.

Příznivci a fanoušci Pehy se mohou těšit na písně ze čtvrtého alba skupiny Den medzi nedel´ou a pondelkom, zejména na hit ,,Spomal,, nebo písně ,,ZA tebou,, se kterým Peha boduje v hitparádách. Samozřejmě zazní i starší písně z předchozích alb jako např. Vana plná piraní, Slnečná balada, Naoko spím, atd.

Skupina PEHA sebou tentokrát veze dva speciální hosty, kteří návštěvníkům předvedou své písně.Tím prvním je velmi talentovaný mladý zpěvák ze Slovenska a jeho ADAM DURICA BAND a jako další vystoupí skupina Ready Kirken se svým novým frontmanem Honzou Polonským.

odkaz: http://www.peha.cz Zdroj: J@P Production

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Už ráno poznáte, že vstupujete do nejslabšího dubnového týdne. Budete se potýkat s mnoha problémy. Největší krizi prožíváte v partnerství, protože řešíte arogantní chování svého protějšku.…

Nejčtenější články

Doporučujeme