Pěkně vybarvená dovolená

7. 7. 2005
Pěkně vybarvená dovolená
Styl a vkus není otázkou peněz. Skvělý šatník na léto pořídíte i za pár kaček. Poohlédli jsme se v českých obchodech a zde je výsledek – perfektní prázdninová garderóba.

Ručička teploměru nezadržitelně stoupá, přípravy na dovolenou vrcholí. Co si ještě zabalit na dovolenou? Přeci Vaši novou letní garderóbu. Skvěle sladěné plavky s oblečením a doplňky vám zaručeně prázdniny ještě více zpříjemní a povýší vás na královnu pláže.

Klepněte pro větší obrázek Svěží barva pomerančů je pro opálenou pokožku to pravé. Tento odstín v kombinaci s červenou a béžovou skvěle podtrhne bronzovou pleť a dodá ji jasný, zářivý odstín.

Klepněte pro větší obrázek Kdo by odolal nadčasové kombinaci černé a bílé?! Stále elegantní, nestárnoucí a skvělá stejně jako elegantní pláže azurového pobřeží.

Klepněte pro větší obrázek Nekonečné možnosti s mořem modrých odstínů sami vybízejí ke dni stráveném pod blankytným nebem v záplavě nesputaných vln.

Klepněte pro větší obrázek Chcete-li se opravdu blýsknout, pořiďte si perfektně sladěnou plážovou garderóbu v elegantní kombinaci černé, červené a bílé.

Klepněte pro větší obrázek Proč se v létě neodvázat?! Vyzkoušejte veselou kombinaci kanárkově žluté a jásavé fialové. Netradiční leč zábavné.

autor: Simona

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Blíženci, jste plni elánu a rozdáváte kolem sebe radost. Sice jste trochu ve stresu, ale to k dnešní době prostě patří. Nenechávejte nic na poslední chvíli, mohlo by se to vymstít. S…

Nejčtenější články

Doporučujeme