Pepa Vojtek se už neopíjí

27. 4. 2009
Pepa Vojtek se už neopíjí
Josef Vojtek (43), drsný rocker a frotman skupiny Kabát, je známý tím, že sklenkou dobrého moku nikdy nepohrdne. V poslední době ale prý svou vášeň pro alkohol drží na uzdě.

"Na Silvestra, při narozeninách a podobných událostech pijou jen amatéři," tvrdí Pepa Vojtek. On sám se údajně při těchto příležitostech drží raději stranou.

"Já slavím vlastně pořád," konstatuje Pepa Vojtek s povzdechem. A dodává, že jeho partnerky pro tuto slabost vůbec nemají pochopení.

A jaký recept má ostřílený muzikant na kocovinu? "Žádný. To je velmi individuální. Záleží případ od případu, univerzální návod neexistuje," svěřuje se Josef Vojtek.

"Někdo si dává vyprošťováka, někdo hodně studenou dvanáctku, já ale s tím mám ty nejhorší zkušenosti. Jakmile se druhý den ráno napiju alkoholu, už v tom zase lítám," stěžuje si Korzu.

A protože má Pepa Vojtek hlavní role jak v nově nastudovaném Draculovi, tak v muzikálu Mona Lisa, alkohol musel jít stranou. Navíc, na scéně spolu s ním vystupuje jako tanečnice i jeho nynější partnerka Jovanka Skrčeská. A ta by mu prý dala co proto.

"Před vystoupením nepiju, nemá to smysl, z toho už jsem vyrostl," dušuje se zpěvák.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ani polovina týdne nebude problematická, ba právě naopak. Vůbec ničím se neužíráte a pracovně jste prostě hvězdy. Navíc vám může do cesty vstoupit povýšení, které se samozřejmě neobejde…

Nejčtenější články

Doporučujeme