Perfektní barva na vlasy

3. 5. 2007
Perfektní barva na vlasy
Barvu vlasů leccos na svou nositelku prozrazuje. Hledáte-li stále dokonalý odstín pro svou kštici, obraťte se na svého kadeřníka. Právě profesionální salóny mají v rukou nyní mocnou sílu, jak vykouzlit perfektní barvu a odtrhnout tak vaši osobnost a styl.

Legendární barva na vlasy Koleston Perfect již od roku 1950 posunuje hranice barvení! Letošní jaro přichází tato vlajková loď značky Wella Professionals zcela inovována pro ještě dokonalejší uspokojení z odstínu vašich vlasů.

V roce 1950 přišli Karl a Georg Ströherovi, synové zakladatele Welly, s inovací, která byla do té doby nemyslitelná – obarvit vlasy a zároveň jim dodat výživu. Značka "Koleston" se stala celosvětovým úspěchem.

Jednalo se o první kombinaci barvy a pečujícího krému. Měla pohodlné použití pro kadeřníka a zákazníkovi nabídla šetrnější složení než konkurence. V salonech proto ihned zdomácnělo nové slovo pro proces barvení: místo "colouring" prostě "kolestoning". Koncem 90. let byla pro tuto barvu vyvinuta jedinečná barevná molekula "Pyrazol 5", která výrazně zvýšila intenzitu a trvanlivost červených odstínů. Dnes – se svou škálou 180 odstínů – je "Koleston Perfect" vedoucí barvou na vlasy ve více než 180 000 kadeřnických salonů po celém světě.

Letos se permanentní barva Koleston Perfect představuje ve zcela nové podobě – s vylepšenou recepturou a parfemací, novými barevnými nuancemi a zmodernizovaným obalem. Přináší o 69% více lesku oproti neobarveným vlasům! Tato nová barva zajišťuje podstatně hustší usazení barevných molekul ve vlasu, takže výsledný efekt je znatelně intenzivnější. Barva voní díky Neofresh Technology po exotickém ovoci a meruňkách, takže je barvení příjemné pro vás i kadeřníka.

Nový Koleston uvádí špičkovou Triluxiv Technology, která působí na vlasy jemně a zároveň garantuje intenzivní, dlouhotrvající barevný odstín, brilantní lesk a zdravé, chráněné vlasy. Tato technologie zahrnuje tři stupně procesu dokonalého obarvení vlasu: Colour Navigator, Colour Intense a Shine Guard, které zlepšují rovnoměrnost barevného výsledku, pečující efekt na vlasy a zejména maximalizují trvanlivost odstínu.

Barva nabízí ve specializovaných salónech 103 odstínů rozdělených do 6 skupin.

Pure Naturals Podporují přirozený vzhled vlasů jemnými tóny a zaručují perfektní krycí schopnost pro šedivé vlasy. Spektrum se prostírá od světlé zářivé blond po hedvábnou lesklou čerň. Jsou určeny těm, kteří kladou důraz na přirozenost a čistotu formy.

Rich Naturals Elegantní módní akcenty ve vlasech pro sofistikovaný a sytý barevný efekt. Jsou určeny sebejistým moderním ženám, které chtějí přirozenými odstíny zvýraznit svou ženskost, stejně jako smysl pro módu.

Vibrant Reds Expresivní a okouzlující červené tóny rozzáří osobnost. Dodávají vlasům svěží výraz, zahrnují škálu dynamických červených tónů od zářivě měděné po temně fialovou. Nyní jsou ještě o 15% trvanlivější! Tato skupina barev obsahuje také intenzivní červené odstíny s Pyrazolem 5.

Deep Browns Hnědé tóny s čokoládovým charakterem uvádějí spektrum odstínů od teplých nuancí přes duhové až po chladné – ale všechny úchvatně lesklé. Jsou určeny ženám, které touží mít vše – módní, tajuplný a elegantní vzhled se špetkou sexappealu.

Special Blonde Blond je v módě – jako vždy. Ale ne všechny blond odstíny jsou stejné – ne s nuancemi Special Blonde, které uvádějí neuvěřitelně brilantní blond tóny: čistá ryzí blond s teplým nebo studeným nádechem. Nadchne ženy, které chtějí zesvětlit svou přírodní barvu, ale přesto je jejich prioritou ochrana vlasů.

Special Mix S nuancemi Special Mix se všechny pohledy upřou na barvu vlasů. Sofistikované barevné kreace přitahují pozornost rafinovanými kombinacemi a neobvyklými technikami. S těmito nuancemi nezná tvořivost kadeřníka hranic. Je ideální pro ženy, které touží po jedinečném a osobitém vzhledu, po extrémních barvách.

Foto: Wella

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Od přírody jste silní a vynalézaví a vydrží v podstatě cokoliv. Zatněte tedy zuby a makejte na sobě i v momentálním špatném rozpoložení. Především si dávejte pozor na to, co řeknete. Jedná…

Nejčtenější články

Doporučujeme