Perly, písmenka, Picasso: Jaké jsou trendy nehtů na podzim 2019?

23. 9. 2019
Perly, písmenka, Picasso: Jaké jsou trendy nehtů na podzim 2019?
Stále chladnější počasí nás čím dál víc zahání do tepla a uzavřených prostor a naskýtá se otázka, co s volným časem? Podzimní sychravé dny jsou ideálním obdobím, kdy věnovat zvýšenou péči svému tělu. Co takhle si zkrášlit nehty podle posledních trendů letošního roku?

Francouzská manikúra

Francouzská manikúra se opět vrací na výsluní. S klasikou, kdy špička nehtu je bílá a na zbytku je použit průsvitný lak, už je ale docela ohraná, co myslíte? Proto zkuste její obměnu. Začít můžete tím, že bílou barvu vyměníte za jakýkoliv jiný odstín. Pokud chcete experimentovat trochu víc, nezůstávejte jen u klasického proužku, ale zkuste různě zakřivené čáry i kombinaci několika barev.

Zvířecí vzory

Zvířecí motivy jsou hitem posledních měsíců a nehodlají jen tak ustoupit. Leopardí, hadí i krokodýlí vzor se promítá na oblečení, kabelkách, botách i doplňcích do vlasů. Pokud jste tomuto trendu také propadla, můžete ho použít i na vaše nehty. Nemusíte jimi ale pokrýt celou plochu, stačí půlku a zbytek nalakujte bezbarvým lakem.

Perlové aplikace

Štrasové kamínky nejrůznějších barev jsou na podzim 2019 out, teď se nosí jemné a elegantní perličky. A to i na nehtech! K jejich povrchu se připevňují pomocí speciálního lepidla a možná budou trochu nepraktické, výsledný efekt je ale krásný. Stačí na každý nehet přilepit jednu malou perličku, pokud si ale troufáte na víc, jen do toho! Kombinovat perly můžete i s francouzskou manikúrou nebo zvířecími vzory.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

🧜🏼‍♀️ 🐚 #manimonday

Příspěvek sdílený Betina R. Goldstein (@betina_goldstein),

Písmenkový design

Nápisy na oblečení se nosí, pozor ale na to, co je jejich poselstvím. Pokud je nápis v cizím jazyce, kterému nerozumíte, mohla byste sama sebe také pěkně ztrapnit. Což se vám u nehtů stát nemůže, protože tam si sama můžete rozhodnout, co si na ně necháte napsat. A co víc, ozdobíte tak svoje nehty žhavým trendem letošního podzimu!

Motiv obličeje

Samozřejmě si na nehty nemusíte malovat promakané portréty Brada Pitta nebo Leonarda DiCapria. Naopak, trendy jsou jemné a jednoduché linie ve stylu umělce Pabla Picassa. Můžete si nechat pomalovat všechny nehty nebo pouze jeden a ostatní ozdobit například francouzskou manikúrou.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na sklonku týdne vytřete nadřízenému i nevěřícím kolegům zrak. Měli z vás legraci, ale vaše nadstandardními výkony je nenechávají chladnými. Obdivují vás a najednou vám přejí vše nejlepší,…

Nejčtenější články

Doporučujeme