Permanentní make-up z Cosmetic Maedycos studia

29. 8. 2001
Permanentní make-up z Cosmetic Maedycos studia
V posledních letech se rozmáhá v kosmetickém oboru používání permanentní ho make-upu. S jeho pomocí se dá na naší vizáži mnohé pozměnit a vylepšit. Lze tak získat dokonalé a smyslné rty, perfektně vytvarované obočí, můžeme si přizdobit různá místa na těle permanentním tetováním.

Permanentní make-up z Cosmetic Maedycos studia

V posledních letech se rozmáhá v kosmetickém oboru používání permanentní ho make-upu.  S jeho pomocí se dá na naší vizáži mnohé pozměnit a vylepšit. Lze tak získat dokonalé a smyslné rty, perfektně vytvarované obočí, můžeme si přizdobit různá místa na těle permanentním tetováním.  

Klasické kosmetické služby, ale především permanentní make-upy nabízí již řadu let brněnská firma Cosmetic Maedycos studio. 

Co je vlastně permanentní make-up?

Je to dočasná pigmentace - aplikace barviva do vrchních vrstev kůže, kde dochází k obnově buněk a postupně se šupinkami kůže odrůstá. Permanentní make-up se provádí v určitých partiích obličeje, které chceme zdůraznit, tzn. obočí, oční linky horní i dolní, konturu rtů a výplň rtů. Stejnou technikou jako u permanentního make-upu lze také vytvářet obrázky na těle.
Permanentním make-upem lze upravovat nerovnosti, korigovat tvar žádoucí obličejové partie. Důležitý je výběr barvy, který v Cosmetic Maedycos studiu konzultují spolu se zákaznicí dle jejího přání. Trvanlivost permanentního make-upu je 3-5 let. Permanentní make-up nemá nahrazovat líčení, má v obličeji vypadat co nejpřirozeněji.
Permanentní make-up je určen pro ženy, které chtějí stále dobře vypadat, pro ženy, které nosí brýle, sportovkyně, ženy, které chodí do sauny, v létě do vody atd.

Již několik let jsou ceny za úkony permanentního make-upu v tomto salónu stejné:

  • obočí 3 000,- Kč,
  • oční linky horní 1 800,- Kč,
  • dolní linky 1 500,- Kč,
  •  kontura rtů 3 000,- Kč,
  • kontura s částečnou výplní rtů 4 000,- Kč,
  • kontura s celou výplní rtů 5 000,- Kč
  • a obrázky na tělo od 1 500,- Kč.

Firma nejenže nabízí tyto služby zákazníkům, ale i odborníkům provádějícím permanentní make-up nabízí profesionální přístroje a veškeré příslušenství schválené hlavním hygienikem ČR. Každý rok se prezentuje na odborném kosmetickém veletrhu v Praze, kde mají odborníci možnost si nabídku zboží osobně prohlédnout nebo zakoupit.

Veškeré informace o permanentním make-upu nabízí studio zákazníkům a odborníkům na telefonní lince 05/57 87 90 a 05/45 21 38 49 nebo na adrese: Lidická 14, 602 00 Brno.

Zdroj: Cosmetic Maedycos studio

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Patříte mezi zaměstnance, kteří chodí v pátek do práce nespokojení. Co asi budete dělat celý víkend? Určitě si najdete jinou pracovní náplň. Mimořádně se vám daří, a tak byste mohli…

Nejčtenější články

Doporučujeme