Petr Kolář na vlnách éteru s Oceánem

18. 6. 2007
Petr Kolář na vlnách éteru s Oceánem
Nové písně, nová deska, nové turné – Petr Kolář má letos nabitý rok!

Jako ochutnávku celé desky Petr právě dokončil svůj nový singl s názvem „OCEÁN“ autorů Karla Maříka/Petra Koláře a Ondřeje Lipára. Novinka byla v minulých dnech nasazena do našich rádií.

„Singl je hodně jiný než všechny moje předešlé a přesto nepostrádá silný melodický nápad. Snažili jsme se vyjít vstříc novým prvkům v muzice, hlavně po zvukové stránce. Takže doufám, že to posluchači v písničce ocení, užijí si ji a budou se těšit na desku, a brzy zajdou i na koncert. To by mi udělalo největší radost,“ říká Petr Kolář o svých pocitech.

Jeho druhá sólová deska, na které právě pracuje, vyjde opět u společnosti Universal. Zpěvák by jí rád navázal na úspěch předešlé s názvem „Album“, jehož se prodalo téměř 60 000 kusů.

„Samozřejmě, že bychom byli rádi, kdyby deska byla úspěšná tak jako první, ale uvědomujeme si, že nejtěžší je úspěch potvrdit. Snažíme se proto přicházet s novými nápady a posunout vše o kus dál. S tím souvisí i to, že na ní pracuji s jinými lidmi, což mi přijde fajn, protože noví spolupracovníci uvažují jinak a inspirují mě. A to novému projektu, podle mě, může jenom pomoct,“ dodává Petr Kolář.

Zdroj: POP KONCERT

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Za žádnou cenu si nechcete připustit prohru anebo polevení ve výkonech. Jste naladěni na příjemnou notu a ještě k tomu stačíte pomáhat i kolegům. Vaše kariéra se rozjíždí a je v plném…

Nejčtenější články

Doporučujeme