Petr Kolář vydává nové CD

25. 10. 2005
Petr Kolář vydává nové CD
Neobyčejný hlas a zkušený hitmaker chystají nejedno překvapení… Náš nejžádanější muzikálový zpěvák a jeden z největších pěveckých objevů domácí scény posledních let, romantik s rockerskou duší Petr Kolář, pod producentskými křídly K.Svobody, po úspěšném působení ve skupinách Precedens a Arakain, právě dokončil své dlouho očekávané sólové album.

Najdeme na něm silné balady i expresívní rockové písně. Album doslova nabité hity (aktuální singl "Vyznání" už brázdí rozhlasové vlny) nesvázané současnými žánrovými škatulkami vychází už 24.října. Brzy se také dočkáme turné - na jaře 2006. „Hlas, co všichni chtějí“ – tak by se dal charakterizovat Petr Kolář

V posledních měsících se Petr objevuje v nejsledovanějších TV pořadech (Zlatá mřiž, Gogošou, Sportovec roku, Silvestrovský pořad na TV NOVA, Politické harašení, Vyhlášení cen ANNO, Vyhlášení cen Tý,Tý, Hvězdy letí do století, Prima jízda apod.).

 • V anketě TýTý 2004 se Petr Kolář umístil na úžasném 3. místě!
 • Petr se také objevil v širší nominaci Herecké asociace na cenu Thálie za nejlepší mužský herecký výkon v roli Athose v muzikálu Tři mušketýři.
 • V anketě ČESKÝ SLAVÍK 2004 na 8. místě. Petr se umístil v anketě popularity zpěváků na 8. místě s počtem bodů 9.474. Posunul se tak z 27 místa (280 bodů) o celých 19. příček vzhůru a předstihl tak celou řadu svých výborných kolegů a počtem bodů i kolegyň.
 • Český film MILENCI A VRAZI má svou titulní píseň „JEŠTĚ ŽE TĚ LÁSKO MÁM“, v podání Petra Koláře (v kinech od 2.prosince 2004)
 • Na premiéře muzikálu „TŘI MUŠKETÝŘI“ - 19.listopadu 2004 se Petr Kolář představí divákům v jedné z titulních postav „Athos“.
 • Titulní píseň „Den kdy se vrátí láska k nám“ k televiznímu románu „POJIŠŤOVNA ŠTĚSTÍ“, který od září 2004 po 13 týdnů na TV Nova zní z úst Petra Koláře a Leony Machálkové.
 • Dne 22.června 2004 byla Petrovi Kolářovi v klubu Lávka slavnostně předána vydavatelstvím Supraphon Zlatá deska za jím nazpívanou FOTBALOVOU HYMNU „Modrá, Bílá, Červená“, kterou složil Karel Svoboda, text napsal Karel Šíp pro naše úspěšné reprezentanty v Portugalsku. Tato hymna byla v období konání šampionátu ve fotbale jednou z nejhranějších skladeb v českých rádiích.
 • Ve dnech 1.dubna 2004 ve sportovní hale NTC s kapacitou cca 4.000 míst v Bratislavě a 1.května 2004 v Obecním domě v Praze se uskutečnilo společné vystoupení legendy operního světa Petra Dvorského a rockového zpěváka Petra Koláře. V rámci koncertu se dále představili např. Vašo Patejdl, Gabriela Deméterová, Monika Absolónová, Slovenská Filharmonia, Symfonický orchestr Hl. města Prahy FOK a dirigent Rastislav Štúr.
 • Dne 30.dubna 2004 vystoupil Petr Kolář na Staroměstském náměstí (jako jediný interpret v celkem čtyřech vstupech) v rámci hudebně laděných oslav vstupu České republiky do Evropské Unie, který byl v přímém přenosu vysílán Českou televizí.
 • SAZKA a TV Nova si Petra Koláře vybrala pro openingový duet s paní Evou Urbanovou, pro interpretaci skladby jedné z legendárních světových skupin „QUEEN“: „We are the Champions“, která zazněla na začátku večera k otevření největšího a nejmodernějšího sportovního stánku v České republice - Sazka Arény. (březen 2004)
 • Petr Kolář nazpíval píseň – „JEŠTĚ ŽE TĚ LÁSKO MÁM“, kterou Karel Svoboda napsal pro svou ženu. Poprvé byla píseň uvedena ve Velkém sále Lucerny při oslavě Karlových 65.narozenin, a to na samotný závěr koncertu, ve kterém popřáli oslavenci největší hvězdy hudebního nebe. Následně byla, jako bonus, vydána na CD a zařazena do DVD s názvem „Karel Svoboda 65“. Tato píseň s výrazným rockovým hlasem Petra se postupně stala hranou a žádanou písní na rádiích v celé České republice. (prosinec2003 / leden2004)

  další informace na http://www.petrkolar.cz>www.petrkolar.cz zdroj: POP KONCERT s.r.o.

 • Témata článku:   

  Komentáře Zobrazit celou diskuzi

  Přečtěte si také

  Horoskopy

  Ještě před pár dny jste se cítili na pracovišti nepříjemně, ale teď je to právě naopak. Chystáte velkou oslavu své spokojenosti! Kolegové dostali rozum a nikdo se už nesnaží vyprovokovat…

  Nejčtenější články

  Doporučujeme