Petr Kolář vyráží na akustické turné "Pod hvězdami aneb Vždy je něco za oponou"

31. 5. 2010
Petr Kolář vyráží na akustické turné "Pod hvězdami aneb Vždy je něco za oponou"
Po velice úspěšném Akustickém turné v minulém roce, Petr Kolář – několikanásobný Stříbrný Slavík a držitel řady dalších ocenění – vyráží na LETNÍ AKUSTICKÉ TURNÉ "Pod hvězdami aneb Vždy je něco za oponou", které bude probíhat v nezapomenutelné atmosféře letních amfiteátrů, hradů a zámků v celé České republice.

Klepněte pro větší obrázek

V rámci 12-ti koncertů v období květen – červenec 2010 mohou diváci slyšet akustické aranže jak známých hitů jako např. „Ještě, že tě lásko mám“, „Vyznání“, „Jsem sám“ nebo „Jednou nebe zavolá“, tak i dalších písní, které aranžovali Petr společně s producentem svých desek Karlem Maříkem. Legendární hity tak zazní v úplně nových podobách. První koncert se uskuteční 29. 5. 2010 od 19:00 v Letním amfiteátru Loket u Karlových Varů.

Kapela Petra Koláře bude i tentokrát doplněna smyčcovým kvartetem, jehož doprovod dodává písním duchovní rozměr. Aranžmá pro smyčcový kvartet zpracoval Jan Alan, který současně doprovází Petra na basovou kytaru, a Karel Mařík. Dalšími členy kapely jsou Richard Böhm – bicí, Roman Voch – kytara, na akordeon a piano hraje Karel Mařík a punc dokonalosti celému vystoupení dodá samozřejmě Petr svým zpěvem. Hostem koncertů bude zpěvačka Iva Marešová & 999.

Diváci se mohou těšit na skvělou atmosféru akustických verzi písniček, ve kterých neuvěřitelně vyniká Petrův rockově-romantický hlas. Petr Kolář, který se divákům představil poprvé v akustické podobě v roce 2009 a celé turné odzpíval s neuvěřitelným nasazením, se i letos těší na své příznivce.

LETNÍ AKUSTICKÉ TURNÉ PETR KOLÁŘ 2010:

29.5. Karlovy Vary - Letní amfiteátr Loket 5.6. Ostrava - Slezskoostravský hrad 6.6. Rožnov pod Radhoštěm - Skanzen 10.6. Brno - Hrad Špilberk 11.6. Modrá u Uherského Hradiště - Archeoskanzen 16.6. Plzeň - Zámek v Křimicích 18.6. Svojšice u Pardubic - Letní amfiteátr 24.6. Ústí nad Labem - Letní kino 25.6. Český Krumlov - Pivovarská zahrada 10.7. Horní Brusnice – Kostel 30.7. Hrad Křivoklát 8.9. Praha – Nejvyšší purkrabství Pražského hradu

ČTĚTE TAKÉ:
Cizoložníci a prostopášnice versus monogamie

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Po pravdě jste měli o neděli jiné představy, ale nedá se nic dělat. Pokud žijete v partnerství a máte děti, vezměte je do přírody a věnujte se jim na sto procent. Věřte, že vám dodají síly…

Nejčtenější články

Doporučujeme