Komentáře k článku zpět na článek

farah.farah 8. 3. 2016 | 14:24

Aha tak takhle se pozná ten pravý, že vás když nastanu potíže hodí přes palubu, no tak ještě že to teď vím.:) Paní by si měla dát na hlavu studenej obklad, to že spolu někdo šupačí bez kondomu není důkaz velké lásky ale velké nadrženosti. Plete si pojmy s dojmy. Klub byl mladej nevyzrálej, a alespoň v tomhle se snažil bejt upřímnej, věděl že to nedá a od začátku to dával najevo......

ivca001 8. 3. 2016 | 12:07
hugoberuška 6. 3. 2016 | 12:04
hugoberuška 6. 3. 2016 | 12:02

Jednoduše řečeno,jak jeden tak druhý je sobec a má rád jenom sebe.Pokud mladí děti nechtějí je na trhu dost prostředků aby tomu tak nebylo.Zkrátka a dobře nezodpovědnost na obou stranách,bohužel u maminky ji cítím větší.Měla by to co nejdříve řešit,ale o tom asi nechce slyšet,protože momentálně to vnímá,ne jako svou chybu,ale jako,že se proti ni spiknul celý svět a proč zrovna ona

euterpe 6. 3. 2016 | 10:56

Tonda byl "opravdový hrdina", když nestál o vlastní dítě a takovouhle "matku", by jsme my, co jsme o milované dítě přišly, musely profackovat. Chudák malá.

Arlet 5. 3. 2016 | 23:56

Chudák dítě,kdybych tu osobu nazvala krávou,tak tohle užitečné zvíře urazím.Takže si o ní myslím něco horšího.

Kamar 5. 3. 2016 | 22:47

Ta hloupá slepice si vůbec neuvědomuje, že touhle dobou by ten její zlatej poklad měl velmi pravděpodobně jinou , i kdyby žádné dítě neměli. Protože dítě přece není důvod, proč je chlap nevěrný. A normální ženská si uvědomuje, že jakýkoli vztah s partnerem je nejistý - zato mateřství je vztah navěky !

ruzickaa 5. 3. 2016 | 20:03

Můžu jen říct jen ,že to je fakt nezralá kráva a holčičky mi je upřímně líto ,že má takovou matku .
Některé ženy které nemohou mít děti by za dítě daly bůhvíco a tahle kráva se k dítěti bude chovat macešky takovýhle ženský by vůbec neměly mít děti .

Aneta1234 5. 3. 2016 | 17:37

Jak někdo může nazývat životní láskou někoho, kdo se na dotyčnou vykašlal při první krizové situaci? Snad si pisatelka co nejdřív uvědomí, že si plete pojmy s dojmy, protože vinit dítě za rozpad vztahu s „životní láskou“ mi přijde zvrácené.

maudib 5. 3. 2016 | 12:57

Článek jsem nečetla a číst nebudu. Příjde mi neskutečné v dnešní době nedokázat si "zajistit" to, jestli otěhotním, když si chci užít. Je to nezodpovědné. Tvrdit, že mi dítě zničilo vztah??? Dítě je dar.

Syda1949 5. 3. 2016 | 12:12

Já nějak nechápu proč se nechránila ona sama, když dítě nechtěla a spoléhala se jen na kondom, který buď měli nebo neměli.

Petr30 5. 3. 2016 | 11:08

Chudák dítě, to si užije, tohle je jen začátek.
Až slečna za pár let zjistí, že ani nemůže nikoho najít - jednak kuli času a také proto, že ji zvláště muži pod 35 budou odmítat právě proto že má dítě....
Měla si kočka lépe vybrat, teď už nic nezmění.

Victor 5. 3. 2016 | 10:37

To je strašná kráva,chce se mi zvracet.Takových nějakých životních lásek jako je Tonda bude mít ještě obrazně tisíce.Jestli nebude tak nějak trochu mentálně retardovaná,je to možné.

Babaloo55 5. 3. 2016 | 07:30

Hrozné čtení. No tak přišla o Toníka. Životní láááásku, blablabla. Milá dámo, jestli je něco životní láska, jsou to právě naše děti. A pokud vím, to, že jsme se jeden každý z nás narodili, nebylo NAŠE rozhodnutí. Koneckonců on ten chlap je v podstatě cizí mužský - pánové prominou. Ovšem v tomto případě to tak prostě je. Nechápu, za co Petra omlouvala, byli u toho snad oba dva, ne? No snad se z toho dostane, osvítí ji duch svatý a ona pochopí, že to mimčo je to nejhezčí, co ji mohlo v životě potkat. No jak píšu, moc smutné čtení. Popravdě, mě si můj první manžel takto "pojistil", když měl jít na vojnu. A můj syn je pro mě ten nejlepší, nejkrásnější, nejmilovanější (ale samozřejmě i můj druhý syn) a ani nevím jaké další nej, člověk. Nikdy v životě jsem toho, že ho mám, nezalitovala, ani na vteřinu. A moc bych Petře přála, aby pochopila, že pro jedno kvítí slunce nesvítí, je mladá, život má před sebou. Proč ronit slzy nad nezodpovědným bezohledným bezcharakterním a nevyzrálým člověkem.

hynek 4. 3. 2016 | 23:48

Ani to radši nečtu. Úplně mně stačí představa, kolik tato nechtěná matka už zasadila a ještě zasadí svých vzorců do dcery. Doživotí by byl adekvátní trest. Myšleno přeneseně na trvalé odnětí mateřského daru, aby mohla "nerušeně" prožívat další milostné vztahy.

Dasa52 4. 3. 2016 | 23:35

Nezralá káča, která neví, co žvaní. Chlapec totéž - nezodpovědný, nezralý, sobecký blb. Není na světě nic, co by pro mě znamenalo víc, než moje dítě, i když už je starší, než ta nána. Nedokážu pochopit, jak může někdo říct, že se jeho zdravé dítě nemělo narodit. Navíc má rodiče, kteří jí pomáhají. Co by ještě mohla chtít víc? Fakt mimo mé chápání.

Rambíša 4. 3. 2016 | 20:41

Souhlas s Mata 69. Ať se teď hájí Petra jak chce,stejně mělo být dítě rozhodnutím obou !!! rodičů,né zaskočit partnera s tím,že si na to zvykne,až se dítko narodí.Kdysi se mladí brali jen proto,aby náhodně vzniklé dítě se narodilo z manželského svazku,někdy takové manželství vydrželo,ale většinou ne,hoch šel ještě na dva roky na vojnu a když se vrátil,ona už si zvykla na jiný život,měla jiného atd.Buď je zodpovědnost,nebo není,buď ti dva chtějí společně překonávat překážky,nebo jdou od sebe.Dítě by mělo mít oba rodiče,snad Petra najde později někoho,kdo bude mít rád ji i malou.

helza 4. 3. 2016 | 20:12

Milá maminko. Je mi líto, že vaše veliká láska takto skončila, ale věřte mi, že nikdy nevíme, kdy je pro nás velké neštěstí vlastně velikým štěstím. Obvykle to pochopíme až za mnoho let. A já jsem přesvědčená, že vaše malá holčička vás vlastně zachránila před velikým trápením. Život totiž nejsou jenom báječné výlety s báječným partnerem a partner, který jedná podobně jako ten váš, by vám určitě, dříve, či později velice ublížil. A opustil by vás taky, zcela jistě i bez dítěte, v prvním okamžiku, kdy by se vyskytly nějaké potíže. Láska není jenom o milování a sbírání zážitků, je především o potřebě jeden druhému dávat, chránit ho, pomáhat mu, být mu oporou v těžkých chvílích. Věřte mi, jednou za svou dcerku budete osudu děkovat.

Mata69 4. 3. 2016 | 20:02

Oba dva absolutně nezralí jedinci a bohužel nedozráli ani narozením dítěte. Partner vůbec nebyl parťák do života, sobeckej floutek, který možná nedospěje nikdy. Ona by si to měla uvědomit, že to nebyl partner do života a nevinit z toho dítě.

Finnfairy 4. 3. 2016 | 19:19

Maminka by asi měla zajít k psychologovi, aby se na celou věc dokázala podívat jinýma očima. Místo kladení viny na dítě by si měla uvědomit, že její expřítel by si zasloužil minimálně pár facek. Jistěže to není jen jeho vina, ale nechat chudáka ženskou samotnou s dítětem, opravdu nesvědčí o zodpovědnosti a ohleduplnosti (a dospělosti).

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Býci, jste aktivní a činorodí. Momentálně máte hned několik koníčků najednou a bavíte se s…