Komentáře k článku zpět na článek

Dasa52 29. 4. 2016 | 01:26
Bouděnka 27. 4. 2016 | 16:26

Hlavně si myslím, že šťastně vdaná žena nebude vymetat diskotéky a bary, ale bude doma s milovaným mužem. S kamarádkou se může sejít občas a popovídat si s ní. A článek už tu opravdu byl.

farah.farah 27. 4. 2016 | 13:29

Tak jestli tou rozumím dobře tak to vše se odehrálo po tom co měla v sobě lahev a půl vína a pak ještě bůhví co na baru ale má téměř jistotu že je zamilovaná do někoho o kom ani neví jak se miluje a kdo po ní otužil tak moc že si na ní ani nevzal kontakt a v klídkuj odjel zase pryč. .......vono i to jak je to celké popsané ve mně evokuje dojem že to píše nějaká 16 letá puberťačka..........bože můj.......proč se to vdávalo, když je to ještě tak nedospělé?

Rambíša 27. 4. 2016 | 10:41

Evidentně rozvedená kamarádka chce,aby se rozbilo i další manželství,tak tahá kámošku na místa,kam by měla chodit spíš sama,pisatelka je hloupá husa,co si asi před manželstvím s nikým nic neužila,jinak by nebyla tak vyvalená z nějakého cizího muže,který se jí zdál v opilosti "nádherný a úžasný".Myslet si,že je do něj "zamilovaná" může,ale je vedle,jak ta jedle,nebyla to láska ani náhodou,jen sex,a to podle mého názoru takový dost trapný,pán hlavně využil příležitost,ať si myslíPetra,co chce,jen se mu ona asi jevila jako využitelnější,než její kámoška.Dále by tu mohlo být pokračování této storky: Čekám dítě s neznámým mužem,a taky mám jistou nepříjemnou vzpomínku (filcky,kapavku,genitální opar,ošklivý výtok....) na to jeho jedno jediné číslo,co mám dělat ???

šiška 27. 4. 2016 | 10:01

To je přeci jasné že nadržený chlap raději balí vdané paničky co ho nebudou uhánět a dělat si nároky nežli svobodnou dívčinu! Svobodná by mu mohla přeci dělat problémy a jemu jde přeci jen a jen o sex!

ruzickaa 27. 4. 2016 | 06:46
Dasa52 26. 4. 2016 | 22:37

Je neuvěřitelné, jakým způsobem se tady publikuje. Je neuvěřitelné, že se najde tolik hloupých ženských, kolik se jich tu prezentuje svými příběhy. Kdyby jí bylo 16, možná i 18, tak bych to snad pochopila, ale 29? To je fakt na psychiatra.

Mata69 26. 4. 2016 | 21:01

...oprava: protože ho ten lajdák, co ho kopíroval, zkopíruje i s odkazem...
Možná by nebylo od věci, když už to tak komplexně kopíruje, zkopírovat i naše reakce pod článkem, abychom se zbytečně neopakovaly.

Mata69 26. 4. 2016 | 20:59

Víte jak poznáte, že tu příběh byl už uveřejněný? Protože ho ten lajdák, co to kopíroval, zkopíruje i odkaz na jiný článek. Asi takto: "A on nás znal obě asi tak hodinu. Mohla jsem někomu z nich něco vyčítat??Otec nás opustil, když mi bylo dvanáct. Objevil se najednou po 20 letechOtec nás opustil, když mi bylo dvanáct. Objevil se najednou po 20 letech
Když mě on zahlédl, jak na ně nevěřícně zírám, cukl sebou..."

lebahu 26. 4. 2016 | 19:24

Je naprosto normální, že se mužský lepí na spokojenou zadanou holku a před zoufalkou "na lovu" prchají co jim síly stačí. Mají na to nějaký podvědomý tykadlo, cítí feromony nebo tak něco. A navíc pokud si chtějí jenom "užít a jít" ta zadaná je bezpečnější, že se na ně nebude chtít dál věšet a tlačit ho do chomoutu.
A k příběhu... chlap zlitej jak čuně se oděn pouze v ručníku naboří holkám do pokoje, je ochotný ji ojet i když je kamarádka ve stejné posteli, pak ji přefikne někde na chodbě a vypaří se... a ona přemýšlí jestli je to láska... To je na mě asi fakt moc.

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile se přehoupne týden do své druhé poloviny, tak se postavíte na nohy. Najednou si řeknete, že…