Komentáře k článku zpět na článek

Mata69 23. 5. 2017 | 15:03

farah.farah: před deseti lety sotva takový mobil vlastnili, byli rádi za tlačítkový. Natož aby podle něj on jí sledoval. Tudíž sotva mohl nahrát i nějakou "appku".

farah.farah 23. 5. 2017 | 14:30

ano před 10 lety se to stalo a teď o tom píše do časáku...jasně tomu tak věřím....mobil cvo leží v autě a nevybije se a nebo jej chodí přítel pravidelně dobéjet, tomu taky nějak mám problém uvěřit.:)) Navíc je mnohem snažší dát nějakou sledovací aplikaci příkmo do mobiku dané slečny, jak to často dělají rodiče dětem než někam zastrkávat mobil. Jako já vím že ttu žádnbý příběh není skutečný, ale když se to alespoň tváří jako že by tohle někdo opravdu mohl napsat do časopisu jako žádost o radu, bylo by to zajímavější.

Rambíša 23. 5. 2017 | 13:33

Bla bla bla....Už mě štvou ta klišé,že každá žena po třicítce slyší tikat biologické hodiny a přímo děsně se klepe na rozkošné děťátko!!! Pak čteme dál a ono je paní už 40 a nikde nic,no to je zase výcuc!

Zebruška 23. 5. 2017 | 12:26

A jéjé - no hlavně jestli chtějí, aby se hodně klikalo na diskuse, tak by měli pokračovat v článcích s otevřeným koncem - kde se jakože žádá rada, aby bylo v diskusi o čem psát, o co se přít, co navrhovat atd. Když sem plácnou jakýsi text, který v posledním krátkém odstavečku náhle skončí, vše je vyřešeno, nám se jen předkládá, co se kdysi odehrálo a jak to dotyčná vyřešila, tak jaksi není nic, o čem by se dalo v diskusi psát... Jedině sem můžem hodit každá jeden příspěvek, jak je to o ničem - a pak už nemá smysl sem zpátky chodit.

monada 23. 5. 2017 | 12:03

Elynor: Asi s nás chtějí udělat id.... že jim vše zbaštíme co holky.Ale my je prokoukly rádoby pisálky. Jak to vidím asi si začnu přivydělávat vymyšlenými články. To snad zvládnu i já . Nechám PC zkontrolovat hrubky a na stylistice už nezáleží. ha ha

Elynor 23. 5. 2017 | 11:47

Mata69: ano, šifra HV má vždycky nástup jako že napíše román, a pak - asi - zjistí, že se nevejde do vymezeného počtu slov, tak to utne a zkrátí, a vyjde z toho paskvil

Louisa 23. 5. 2017 | 11:42
Mata69 23. 5. 2017 | 11:16

Elynor: vždyť je to zase odfláknutý článek, rádoby příběh...píše je někdo jiný, protože mají jiný styl než dříve. Rozvine se děj, vcelku podrobně a najednou přijde unáhleny konec. Spíchnuté je to horkou jehlou, nevím kdo té osobě řekl, že má schopnost psát.

ruzickaa 23. 5. 2017 | 11:00

No to je teda dílo ten její manžel a jinak byl normální????Na miminko musí být klid a musí být oba v pohodě jinak se just nedaří dobře že od něj odešla s tím by to teda fakt chytla.

Elynor 23. 5. 2017 | 07:43

Dnešní chytré telefony sice umí sledovat polohu, mají GPS a různé aplikace, které to umožňují i bez vědomí majitele telefonu, ale zase se to každou chvíli musí nabíjet, takže v autě by takový telefon vydržel nabitý asi tak 24 hodin, pak by mu došla šťáva, a někdo by ho musel nenápadně vyndat, nabít a zase nenápadně vrátit... to by toho moc nenasledoval a rychle by se na to přišlo, že se furt motá kolem auta a něco tam kutí. No a dle článku se tohle dělo před 10 lety - tenkrát ale nebyly chytré telefony tak "chytré" a tak běžné jako dneska. Pravda, agent 007 měl udělátka na sledování už v šedesátých letech minulého století, ale každej žárlivej trouba nemá schopnosti agenta 007 (ostatně kdyby je měl, nemusí žárlit, ženy by mu samy padaly k nohám). Takže celý ten příběh je odfláknutý a nedomyšlený, jako většina těch údajných příběhu čtenářek, co jsou zde předkládány.

Mata69 23. 5. 2017 | 07:20
monada 23. 5. 2017 | 07:03

Můj bratranec nemohl počít dítě s první ženou byli na různých vyšetřeních vše v pořádku nakonec se rozešli, jelikož si ona pořídila jiného a s ním měla dítě a bratranec s jinou partnerkou taky . Nakonec řekl gynekolog , že prostě se k sobě nehodili a tělo produkovalo něco co zabraňovalo početí.

mambule 23. 5. 2017 | 06:12

Muhehe, to je teda zvláštní metoda jak si pořídit miminko - šmírovat potenciální matku Normální chlap si v případě potíží s početím nechá nejprve udělat spermiogram - nejjednodušší postup jak zjistit, zda není chyba na jeho straně. Pokud ne, další vyšetření podstupuje žena, tam už nemusí být snadné příčinu odhalit.
A jak to s vámi dopadlo během dalších deseti let? Další partner a nakonec děťátko, čili happyend?

Přečtěte si také

Horoskopy

Ráno se vám nechce vytáhnout paty z domu a už vůbec ne pracovat, což u vás nebývá zvykem. Překonejte se…

Nejčtenější články

Doporučujeme