Komentáře k článku zpět na článek

farah.farah 23. 1. 2018 | 14:14

No tak paní štve že aby se to změnilo byl nutný rozchod ale otázkou je jestli mu někdy před rozchodem řekla, co jí vlastně vadíá aby měl on možnost vůbec zaregistrovat že ona má s nastavením vztahuvážný problém.přijde mi z toho jak je to napsané že spíše čekala že on nějak zázračně začne najednou sám od sebe fungovat jinak než fungoval roky před tím a když se to nestalo tak ho vykopla. Tak že opět vznikl podle mne problém, který vzniknout ani nemusel a to jen kdyby spolu lépe dokázali komunikovat. A co se návratu týče, já teda nějak asi nechápu jak jí to že je manžel doma mohlo tak strašně omezit kvůli kamarádkám a pod.........to se s nima jako vídala po rozchodu denně něbo co??? Přece není probléím zvláště v manželství kde jsou už děti velké fungovat tak, aby člověk mohl mít i kontakt s vnějším světem a nebo měl čas na své koníčky, kde je psáno, že musí bejt furt spolu a aby to mezi nimi fungovalo musí omezit styk s přáteli? To mi hlava nebere..............nezačal ty příběhy sepisovat nkdo jinej? Mi přijde že je to čím dál tím víc nedomyšlené.

ruzickaa 22. 1. 2018 | 16:10
Mata69 21. 1. 2018 | 10:55

Já bych řekla, že opět jedna, která si neumí udělat jasno v tom co vlastně chce. A hlavně chce vždy jen to, co nemá. A když to má, tak ji vadí, že to má. To, že si manžel "bere" skoro dospělé děti je fakt vtipné, přemýšlí někdo když tý články vymýšlí, aby nepsal takové kraviny?

Secal 21. 1. 2018 | 10:55

Elynor: Na mě paní nepůsobí dojmem věčně nespokojené. Pokud musela léta všechno sama zařizovat, tak se nedivím, že se naučila si vše zorganizovat.

Secal 21. 1. 2018 | 10:42
Elynor 21. 1. 2018 | 10:19

Tak nevím - napřed "dcery byly skoro dospělé", a v dalším odstavci si manžel "bral děti"? No dejme tomu, že to je detail. Hezký pokus, ale z pohledu čtenářky tomu dávám maximálně půl roku. Pak zase paní poleze něco na nervy. A těm dcerám v tom dělá už teď pěkný guláš. Napřed jí vadí, že chlap s nima nejezdí na výlety, a když začne, tak zas ofrňuje, že by to uměla zařídit líp. To nemůže dlouho vydržet. A dcerunky pochopitelně odkoukají od matinky ten přístup věčné nespokojenosti s čímkoli.

Přečtěte si také

Horoskopy

Hvězdy signalizují, že budete mít mimořádnou možnost přivýdělku pomocí krátkých cest nebo nějakého…

Nejčtenější články

Články odjinud