Petra, Anna, Radka: Jaké jsou naše tajné erotické touhy?

5. 2. 2013
Petra, Anna, Radka: Jaké jsou naše tajné erotické touhy? | Zdroj: Jan Malý
Přiznejme si to: S erotickými sny si občas v mysli pohrává každý z nás. Hra je o to zábavnější, že dovoleno je úplně všechno. Stačí překonat ostych. Oslovili jsme šest žen a ptali se jich, jak ony samy překonaly stud mluvit o sexu a jaké jsou jejich tajné erotické touhy. O čem všem mohou ženy snít? A dávají vůbec přednost snění před skutečností?

Petra (42): Bylo to skvělé, opakovat!

Stydět jsem se přestala tak dávno, že už si to ani nepamatuju. Často se mi jako mladé holce stávalo, že jsem narazila na pány, kteří si mysleli, že uvádět mladou dívku do rozpaků dvousmyslnými narážkami bude zábava. No, bývalo to vtipné, ale jinak, než si oni mysleli. To já jsem se místo červenání královsky bavila.

Uměla jsem vždy dát najevo, co si o sexu myslím. Navíc teď už jsem ve věku, kdy ode mě nikdo nevinnost nečeká. Stydět se mluvit o sexu je pro mě i profesně dost kontraproduktivní. Ráda o sexu píšu a lidé to rádi čtou, takže bych byla sama proti sobě, kdybych se sexuálním tématům vyhýbala.

Sama jsem ve svém životě vyzkoušela ledacos a kdybych si chtěla zkusit něco nového, musela bych pátrat v extrémech. Do těch se mi nechce. Ve fantazii nic nebolí, ale skutečnost je jiná. Moc fajn by bylo, kdybych si některé zážitky mohla zopakovat s dokonalejším obsazením a v lepších kulisách. Ráda bych podnikla cestu časem a podívala se do své erotické minulosti. Myslím, že „napodruhé“ by takové zážitky byly perfektní.


Anna (29): Chci sex bez bolesti

Vyrostla jsem v prostředí, kde byl sex naprosté tabu. Tohle slovo přede mnou rodiče nikdy nevyslovili nahlas. Není divu, že mi představa sexu naháněla hrůzu. Navíc jsem skoro od první menstruace měla velmi silné bolesti, a to vlastně kdykoli, nemluvě o sexu. Přitom mi nikdo moc nevěřil a já se radši se svým trápením uzavírala do sebe.

Trvalo několik let, než jsem se dozvěděla, že za bolesti nemůžu já, ale nemoc. Patřím k mnoha ženám, které onemocněly endometriózou. Bude to asi zvláštní, ale o sexu jsem se přestala stydět mluvit až v gynekologické ordinaci. Došlo mi, že pokud nebudu s lékaři mluvit o tom, jak se cítím, těžko budou schopní mi pomoct.

A tak jsem posléze začala mluvit také o tom, jak vnímám sex. Jednou mi dokonce doktorka nakreslila, jaké polohy jsou vzhledem k mému stavu vhodné. Tehdy jsem na ni koukala jako „vyvoraná myš“, ale nakonec jsem jí byla vděčná.

Stejně pomalu mizel můj ostych před partnerem. Prvnímu klukovi jsem nejen nedokázala, ale ani nechtěla nic říct a hloupě čekala, že na všechno přijde sám. Teď už jsem mnohem jistější a taky otevřenější. A co bych si přála? Vlastně nemám žádnou tajnou touhu. Možná jsem příliš konzervativní nebo mi „jen“ stačí „normální“ sex bez větších extrémů. I když jedno přání bych měla: Abych už nikdy nemusela při sexu zažít tu krutou a ochromující bolest.


Radka (19): Láká mě romantika na pláži

Mám pocit, že jsem se ještě úplně stydět nepřestala. Jsem docela uzavřená a nerada mluvím o svém osobním životě. Když slyším spolužačky, jak spolu mluví o tom, co všechno vyzkoušely, cítím se někdy i nepříjemně. Mám pocit, že se jen jedna před druhou chlubí. Ale o tom sex přece není. Nejde o žádný závod, ve kterém musíte vyhrát, a hlavně nevím, proč bych měla někomu říkat, jak a kolikrát prožívám orgasmus.

Stejně tak mi přijde, že dlouhé rozhovory o sexu nemají ani v partnerském vztahu moc co dělat. Na druhé straně se ale nestydím příteli názorně ukázat, co se mi líbí. To, že nemluvím o sexu na veřejnosti, vůbec neznamená, že jsem v posteli stydlivá a že odmítám zkoušet nové věci.

Já vím, že to bude znít jako z hloupého romantického filmu, ale moc ráda bych si vyzkoušela sex na pláži. Líbí se mi představa horkého letního večera, kdy se s přítelem procházíme po liduprázdné pláži. Moře šumí, mezi námi to jiskří, začneme se mazlit, dotýkáme se stále intenzivněji, až se pomilujeme…

Jen je mi jasné, že skutečnost asi nebude stejně perfektní jako podle filmových scénářů. Herce netlačí žádné kamínky, nemusejí vyklepávat odevšad písek a ani jim nehrozí, že je někdo načapá a z pláže vyžene. Zatím jsem neměla možnost si svůj sen splnit, a tak nevím, jestli není lepší o sexu na pláži jen snít než ho zažít „na vlastní kůži“.

Jaké jsou tajné sny dalších tří žen si můžete přečít v předešlém článku.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Můžete se těšit na parádní víkend, ve kterém se vám splní nejedno přání. Díky dobré fyzické kondici si můžete dovolit i náročnější aktivity. Pracujte na svém domě, bytě, zahradě,…

Nejčtenější články

Doporučujeme