Petra Faltýnová předsedkyní poroty finále MISS SQUASH

9. 11. 2000
Petra Faltýnová se stala předsedkyní poroty finále MISS SQUASH během kterého předvedou finalistky nejnovější modely salonu MAGIC HELENA.

Petra Faltýnová se stala předsedkyní poroty finále MISS SQUASH během kterého předvedou finalistky nejnovější modely salonu MAGIC HELENA

Předsedkyní poroty a patronkou letošního ročníku, který vyhlásila redakce časopisu SQUASH & RICOCHET & BADMINTON, se stala česká vicemiss Petra Faltýnová. Kromě té bude vybírat tři z deseti nejkrásnějších sportovkyň finálová porota, ve které zasednou např. Richard Genzer (bavič a moderátor), Roman Šebrle (držitel stříbrné medaile ze Sydney v desetiboji), Rudolf Kraj (držitel stříbrné medaile v boxu z OH v Sydney), Petr Málek (držitel stříbrné medaile ze Sydney ve skeetu - střelbě), Michal Bursa (7-násobný mistr superbiků, 3-násobný mezinárodní mistr, 1. Čech, který se aktivně zúčastnil celého seriálu MS vytrvalostních závodů Endurance), Antonín Kasper (jediný český účastník Grand Prix MS v ploché dráze, několikanásobný mistr ČR), Helena Kohoutová (majitelka salonu MAGIC HELENA), Lou Fanánek Hagen a další známé osobnosti. Pořadem večera bude provázet moderátor, známý z televizního pořadu ŠANCE, pan Vladimír Hron.

 

Do finále postoupily 20. října tři nejúspěšnější kandidátky automaticky na základě veřejného hlasování prostřednictvím internetu na http://www.misssquash.cz (redakce obdržela neuvěřitelných více než 24 000 hlasovacích lístků!). Sedm dalších do celkového počtu 10-ti finalistek vybrala nezávislá porota složená ze zástupců partnerů akce. Složení poroty najdete na http://www.misssquash.cz/porota_semi.html. Fotografie a jména finalistek naleznete na http://www.misssquash.cz/finalistky.html. Dívky, které postoupily do finále, se budou ucházet o titul MISS SQUASH, 1. VICEMISS SQUASH, 2. VICEMISS SQUASH a MISS SQUASH SYMPATIE dne 25. listopadu od 16h v Národním domě na Smíchově, nám. 14. října.

 

Volba MISS SQUASH SYMPATIE probíhá do 24. listopadu prostřednictvím internetu (na oficiálních stránkách http://www.misssquash.cz ) a prostřednictvím ankety z časopisu SQUASH & RICOCHET & BADMINTON. Pouze prostřednictvím internetu probíhá ještě vedlejší soutěž MISS WEB SQUASH, soutěž všech dívek, které byly od začátku přihlášeny do soutěže. Fotografie soutěžících najdete na http://www.misssquash.cz . Vítězka této vedlejší soutěže bude vyhlášena také na živém finále MISS SQUASH 2000.

 

Součástí finálového večera bude i v podání finalistek módní přehlídka večerních šatů salonu MAGIC HELENA, přehlídka sportovního oblečení, přehlídka fitness oblečení firmy LITEX, vystoupení taneční skupiny aj. Záznam z finále, který budete moci zhlédnout na TV3, zprostředkovala firma M&H Promotion. Finálový program zpracovala agentura R-models (MISS Severní Čechy) pod vedením p. Richarda Oberreitera. Dívky během finále bude líčit salón Zlatá lilie a kadeřnické služby zajistí Regenerační centrum Faron.

 

Všichni hlasující jsou zařazeni do slosování o předplatné časopisu SQUASH & RICOCHET & BADMINTON a o volné vstupenky na finálové klání. Je možné si také vstupenky rezervovat i na http://www.misssquash.cz/rezervace_vstupenky.html .

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Partnerská krize je zažehnána, ale řítí se na vás další problémy v lásce. Hlavně nic neřešte s horkou hlavou a mějte pochopení. Sedněte si ke krbu a relaxujte společné s dětmi. Mile vás…

Nejčtenější články

Doporučujeme