Petra Hřebíčková: Podle lékařů neměla mít děti, po radě šamana čeká třetí

5. 7. 2021
Oblíbená herečka Petra Hřebíčková očekává každou chvíli narození třetího potomka. K synům Šimonovi a Mikulášovi se tak přidá třetí chlapec, na kterého se s partnerem hercem Martinem Dadákem velmi těší. Co sympatická blondýnka prozradila v rozhovoru – ten najdete na videu v úvodu článku.

Studium na obchodní škole

Pokud máte rádi české komedie, tak jste na Petru Hřebíčkovou nemohli nenarazit. V posledních letech hraje v řadě snímků. Jen namátkou: Přes prsty, Bezva ženská na krku, Muži v naději. Zazářila také v televizních seriálech: Případy 1. oddělení, Svatby v Benátkách či Rédl. Původně to přitom na hereckou dráhu nevypadalo. Petra Hřebíčková se narodila v roce 1979 v Hodoníně, kde také vyrůstala. Nejprve vystudovala Obchodní školu, po ní však už nastoupila do Brna na JAMU a svoje první angažmá získala v brněnském divadle Polárka. Zároveň také hostovala v činoherním klubu Divadla ABC. Už v roce 2009 získala prestižní cenu Thálie, a to za roli Maryši. Do povědomí českých diváků se dostala zejména rolí Jarušky v Menzelově filmu Obsluhoval jsem anglického krále, později si zahrála v řadě známých českých filmů jako například Proměny, Kawasakiho růže nebo Příliš osobní známost.

Co v rozhovoru prozradila Petra Hřebíčková? Podívejte se na video v úvodu článku.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Do práce chodíte momentálně jenom pro peníze a nic vám nedělá radost. Je až neuvěřitelné, jak se vám nechce poslouchat šéfa, který je s vámi stále nespokojený. Místo rozporů mu vyjdete…