Petra: Po manželově smrti jsem změnila život, živí mě nos

7. 4. 2017
Petra Hlavatá vystudovala farmacii a už v té době se zajímala o tradiční přípravu mastí, léků a zpracování bylin. Poté, co jí zemřel manžel, díky kterému procestovala kus světa, rozhodla se úplně změnit život a začala se věnovat naplno vůním a parfémům. Právě ona je také autorkou Školy čichu a Vonné typologie a doma má víc než tisíc vůní.

Vdova s dvěma dětmi

Poslední tři roky jsem zažívala opravdové peklo. Byl to strašidelný stres, protože jsem netušila, co bude. Nakonec můj muž zemřel, a to bylo pro mě sáhnutí na úplné dno. Mé dny byly jen o nádechu, výdechu, jídle a spánku. Tyhle složky jsou základ, ze kterého se musí vycházet.

Jenže stále visela ve vzduchu otázka „Jak teď budeš živit dvě děti, co budeš dělat?“ Faktem bylo, že nos zůstal, takže mi nezbylo nic jiného, než fungovat dál. A v tu chvíli začaly přicházet nové projekty, jako třeba InSync moment.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Jaký je tuhý parfém? Vyzkoušeno před kamerou

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ostatní znamení zvěrokruhu vám mohou nyní jen závidět. Takový příliv pohody je požehnání. Veškeré chvíle buďte s rodinou a nevystrkujte bez nich nos. Vyrazte na bazén anebo lenošte na…

Nejčtenější články

Doporučujeme