Pevné bříško, štíhlý pas

27. 7. 2007
Pevné bříško, štíhlý pas
Pas a břicho patří mezi nejkritičtější zóny ženského těla. Přiblížení se současnému ideálu je snem každé ženy bez rozdílu věku. Velkou roli hraje zdravá a vyvážená strava spolu s pravidelným pohybem, na pomoc můžete povolat také kosmetiku a zkrášlovací procedury.

Ať již se ideál krásy a móda mění, jedno zůstává stále „in“ - úzký pas a pevné břicho. Povolené svaly, nerovnosti pokožky, tukové polštářky či strie a různé barevné nerovnosti nikdy nepatřily mezi ideály krásy. Naštěstí se dá se všemi příznaky bojovat a úspěšně se jich zbavit. Nečekejte však zázraky na počkání, přesto se trocha pozornosti a péče bohatě vyplatí. A pokud se vám nepodaří mít břicho jako plochou dráhu, nezoufejte. Staré arabské přísloví praví, že žena bez bříška je jako nebe bez hvězd. To ale neznamená, mít kolem pasu pneumatiku. Té se zbavte a vypracujte se výstavní břišní krajinu, na kterou bude radost pohledět.

Strava Vyvážená a pravidelná strava hraje velkou roli. Zapomeňte se přeslazené, příliš solené a průmyslově zpracované potraviny. Ani hladovění nemá valný význam, pouze si zpomalíte metabolismus a tělo bude veškeré jídlo ukládat na tuk. Naučte se pravidelně jíst. Do svého jídelníčku zařaďte větší množství zeleniny, kterou můžete konzumovat syrovou či připravenou v páře. Stejně důležité je ovoce, dostatek bílkovin v podobě masa, tvarohu, tofu či vaječných bílků. Pamatujte, že jednostranné dietě se mohou negativně podepsat na celkovém zdravotním stavu, což nepřidá na kráse ani vašemu bříšku.

Cvičení O prospěšnosti pohybu nikdo nepochybuje. Odborníci doporučují alespoň 4krát týdně půl hodinku věnovat cvičení. Nudí-li vás posilovny, aerobik považujete za svého úhlavního nepřítele, máme pro vás dobrou zprávu. Pro pevné bříško nic z toho nepotřebujete! Cvičit můžete v soukromí svého domova, a třeba v pyžamu. Důležitá je ovšem pravidelnost. Udělejte si pár minut denně pro sebe a zacvičte si klasické sklapovačky, které vás dostanou rychle do formy. Stejně účinné a zároveň atraktivní jsou břišní tance. Při jich nejen posílíte všechny svaly, ale zároveň získáte nové sebevědomí a naučíte se krásně pohybovat i v běžném životě.

Kosmetika Nezastupitelnou roli ve snaze o výstavní pas a břicho hraje také správně vybraná kosmetika. Vyberte si přípravek určený speciálně na tyto partie. Jednak mají složení, které účinně bojuje se všemi možnými nedostatky této části ženského těla a také jejich aplikace zvyšuje účinek samotného výrobku. Sérum proti celulitidě s kuličkovým aplikátorem z řady Perfect Body od Oriflame pomáhá zpevnit a formovat křivky vašeho těla. Kombinuje komplex, který napomáhá odbourávání tuků, a čistý kofein s unikátním kuličkovým masážním mechanismem pro dosažení co nejlepších účinků.

Roll-on Ploché bříško proti celulitidě značky Garnier má speciální aplikátor v podobě masážního válečku. Ten vyhlazuje nerovnosti pokožky a podporuje vstřebávaní Lipo-kofeinu, redukujícího tukové polštářky. Obsažená rostlinná elasto-vlákna zpevňují pokožku bříška. Bříško je plošší a pevnější, pokožka je pružnější a hladší.

Masáže Vacupress je účinná přístrojová masáž určená všem, kteří chtějí vylepšit stav své pokožky, zbavit se celulitidy a celkově vyčistit organismus. Masáže formou podtlaku probíhá ve třech fázích. Během první fáze jsou aktivovány lymfatické cesty a taktéž dochází k celkové aktivaci pokožky. Druhá fáze je prováděna při vyšším stupni vakua, dochází k rozbourávání tukových buněk a zrychlení metabolismu vlivem silného prokrvení. Ochablé podkožní vazivo a aktivace lymfatického systému probíhá při třetí fázi, kdy je podtlak nejvyšší. K umocnění výsledku doporučujeme kombinaci masáže s tzv. body wrappingem - zábalem do fólie s aplikací aktivačního krému. Zábal vykonává dvě funkce. Zlepšuje spalování podkožního tuku a podporuje krevní oběh, přičemž stimuluje odvod toxických látek a zplodin vzniklých látkovou výměnou.

Vacupress při pravidelné aplikaci odstraňuje celulitidu, zeštíhluje problematické partie o několik centimetrů a zpevňuje ochablé části. Jedno další přínosem je zbavování těla toxinů a škodlivých látek. Vacupress aplikují např. v pražském regeneračním centru Wellneo.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Zvykli jste si na spoustu negativních věcí, ale nyní to nesete těžko. Nezkoušejte si ani nikde stěžovat, protože nadřízený je nyní přísný a ještě by vám naložil více práce. Držte jazyk za…

Nejčtenější články

Doporučujeme