Pilná Konvičková vystřídá Decastelo v televizi a chystá novou desku!

27. 1. 2011
Pilná Konvičková vystřídá Decastelo v televizi a chystá novou desku!
Zpěvačka Markéta Konvičková (16), držitelka Českého slavíka v kategorii Objev roku 2010, zřejmě vystřídá těhotnou Evu Decastelo na postu moderátorky v oblíbeném pořadu Styllissimo.

Informovala o tom zástupkyně společnosti Petarda Production, která zpěvačku zastupuje.

Konvičková natočila pilotní díl Styllissima ve stejné době, kdy dokončuje své první DVD zachycující atmosféru podzimního turné.

Kromě toho začíná pracovat na novém albu společně s americkým producentem Stevem Walsem. A stihla i absolvovat kamerové zkoušky na hudební televizi Óčko.

"Móda a muzika šly vždy dohromady, a tak by mě moderování Styllissima velice bavilo," říká Markéta, která si své takřka dvouhodinové koncerty s kapelou celé moderuje.

V případě, že se obě strany na spolupráci dohodnou, slibuje Konvičková i novou vlasovou image.

Stěhovat do Prahy se nechce Markéta je opravdu v jednom kole, protože k tomu všemu studuje střední školu v Třinci a dál na sobě tvrdě pracuje.

Za dva roky by měla maturovat. Do té doby žádné životní změny neplánuje. "Zatím nepřipadá v úvahu žádné stěhování. Praha je sice mým druhým domovem, často pendlujeme mezi Prahou a Třincem, ale v Třinci mám na škole individuální studijní plán. Víte, mám Moravu i naše město moc ráda, těžko bych se loučila na dlouho, dojíždění mi nevadí," řekla před nedávnem Markéta.

ČTĚTE TAKÉ:
Pavla Vitázková: Ještěže mám tolerantního manžela!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Sextil Venuše i Merkura naznačuje, že se nezastavíte. Počítejte s množstvím telefonátů, emailů a zajímavých schůzek. Mars je svým trigonem rovněž vaším přívržencem, takže máte energie na…

Nejčtenější články

Články odjinud