Whitney Houston

Whitney Houston

Whitney Houston
Madonna
Drew Barrymore
Drew Barrymore
11
Fotogalerie

Pink, Madonna, Whitney: Které hetero hvězdy měly románek se ženou?

Řada slavných hereček a zpěvaček prošla i několika manželstvími a na veřejnosti bývají spojovány výhradně s muži. Některé z nich se ale netají tím, že měly poměr se ženami. Které to byly?

Whitney Houston

Ačkoliv byla zpěvačka Whitney Houston vdaná za Bobbyho Browna, spekuluje se, že ještě před svatbou měla tajný poměr se svojí osobní asistentkou Robyn Crawford, který údajně trval i celé manželství. Podle očitých svědků se Robyn a zpěvačky manžel Bobby nenáviděli, protože neustále bojovali o přízeň dnes již zesnulé hvězdy. Říká se také, že toto citové vypětí dovedlo Whitney Houston k drogám a k jejímu nešťastnému skonu.

Podívejte se na galerii slavných žen, které měly lesbický poměr:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Pokračování 2 / 6

Madonna

Zpěvačka Madonna je svými sexuálními eskapádami známá. I když na veřejnosti a v médiích byla vždy spojována s muži, podle bývalé modelky Jenny Shimizu měla v lásce i ženy. Jak Shimizu uvedla ve svých memoárech, byla v podstatě „přítelkyní na telefonu“ popové královny.

Pokračování 3 / 6

Drew Barrymore

Herečka Drew Barrymore se poprvé vdala v roce 1994 za majitele baru Jeremyho Thomase, podruhé v roce 2001 za komika Toma Greena a do třetice všeho dobrého v roce 2012 za Willa Kopelmana. Mezi všemi manžely a milenci ale údajně měla vztah s redaktorkou Jane Pratt. Ta v roce 2007 řekla pro New York Post: „Jedním z mých snů je říct pravdu o Drew Barrymore. Měla jsem sex s Drew Barrymore.“

Pokračování 4 / 6

Pink

Zpěvačka je už dlouhá léta vdaná za motorkářskou hvězdu Careyho Harta, ale předtím, než mu před oltářem řekla svoje ano, vedla velmi rušný život. Sama přiznala, že ona a herečka Kristianna Loken spolu měly sice krátkou, ale pěkně žhavou aférku. Dodnes na blonďatou sexbombu vzpomíná s úsměvem. „Lidé mohou říkat, co chtějí, ale já mám dobrý vkus. Chci říct, podívejte se na ni. Ta žena je krásná,“ uvedla Pink.

Pokračování 5 / 6

Marilyn Monroe

Dokonce i největší sexuální symbol všech dob měl pletky s osobami stejného pohlaví. I když se všude do podrobna rozebíraly její sňatky s Arthurem Millerem a Joe DiMaggiem i údajné románky s prezidentem Johnem F. Kennedym, Frankem Sinatrou nebo hercem Marlonem Brandem, krásná Marilyn si potrpěla také na ženy. Nejvíc bývá spojována s herečkou Joan Crawford, Monroe ale přiznala, že měla aférku i s Barbarou Stanwyck a Marlene Dietrich.

Pokračování 6 / 6

Lindsay Lohan

O drogových a alkoholových eskapádách Lindsay Lohan se toho napsalo hodně stejně jako o jejích návštěvách vězení. To, že měla poměr se ženou, tedy asi nikoho nepřekvapí. Herečka s DJkou Samanthou Ronson chodila necelý rok a dodnes tvrdí, že není bisexuálka ani lesba. „Vím, že jsem heterosexuální, ale dřív jsem si užívala s holkama a s jednou jsem měla i vztah. Myslím, že jsem si to musela zažít, ale asi jsem hledala něco jiného,“ prozradila Lohan.

Doporučujeme

Články odjinud