Pitt, Aniston či Cyrus na maturitním večírku: Co si oblékli a s kým šli?

30. 1. 2020
Jaká byla první holka Brada Pitta? Jak to slušelo na maturitním plese Jennifer Aniston? Co si na maturitní večírek oblékla Eva Longoria? Podívejte se na archivní fotky hvězd z mládí, které vás zaručeně pobaví!

První láskou herce Brada Pitta byla Tonya Westphalen, která chodila s nejhezčím klukem ze sousedství čtyři roky, než jí během maturit dal kopačky. Jak ale sama říká, byl vždy pozorný, milý a uměl perfektně líbat. Vyprovázela ho hned na tři plesy!

V té době samozřejmě ještě neznal svoji pozdější manželku Jennifer Aniston. Těžko říct, jestli by ho tehdy na krátko ostříhaná maturantka zaujala! Poblázněná zpěvačka Britney Spears byla na střední ještě nevinnost sama a její kolegyně Miley Cyrus se zase vůbec nezměnila. U ní nás překvapil výběr partnera. Kdo by čekal urostlého fešáka, bude zklamán, vyvoleným slavné hvězdy byl brýlatý nevýrazný mladík!

A jak vypadaly na maturitním večírku další hvězdy? Podívejte se do naší galerie!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Kolegové v práci jsou vyčerpaní a z omezení kvůli covidu pomalu přicházejí o rozum. Vy jste v pohodě a snažíte se je rozveselit. Moc dobře víte, že špatné období přejde a zase vysvitne…

Nejčtenější články

Doporučujeme