Plánujete rozchod? Podzim je na ukončení vztahu ideální období!

14. 9. 2019
Cítíte, že váš vztah s partnerem už dlouho nefunguje tak, jak byste si představovala, a i když jste se oba snažili, není cesty zpět? Pak je nejvyšší čas uvažovat o rozchodu, i když může být bolestivý pro vás pro oba. Proč je ale právě podzim ideální pro toto rozhodnutí?

Podzim je symbolem změny a nových začátků

Na rozchody není nikdy ten vhodný čas a nikdy nejsou zábavné. Přesto se však dá najít období, kdy jsou podobné kroky snesitelnější. Máte pocit, že podzim je to nejhorší období plné depresí a stesků po končícím létě? Zkuste se na to podívat z druhé strany. Podzimní období dokáže být také plné barev a svěžího vzduchu! Navíc v nás stále z dětství přežívá pocit, že začíná školní rok, který vždy přinese něco nového. Neodkládejte proto rozchod déle, než je nutné. Povězte mu, co máte na srdci, a pak utečte s přáteli na víkend do přírody, která vás potěší svojí barevností a podzimními vůněmi, a čekejte na to, co nového přijde!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Vcházíte do zimního měsíce, který vám přinese rozum v hrsti a inspiraci. Na pracovním poli sklidíte obrovské úspěchy a nadřízeného utvrdíte v tom, že patříte k elitě. Zpočátku bude práce…