Plavková sezóna na spadnutí: Jak zatajit plnější křivky?

23. 5. 2018
Plavková sezóna je noční můrou téměř každé ženy. Sotva skončí Vánoce, začínáme hubnout do plavek, ale ruku na srdce, málokdy se nám podaří vyrýsovat postavu jako z časopisu. Naštěstí i v plavkách se dá schovat větší bříško nebo zadeček!

Nebojte se barevných vzorů, sázejte ale spíš na větší motivy. Odhoďte nohavičkové kalhotky a pořiďte si vykrojené, které vaše nohy opticky prodlouží a zeštíhlí. Nebojte se také zdobení, jako jsou řasení nebo překřížená ramínka. Zajímavý detail totiž pomůže odvést pozornost od nedostatků.

I když vaše postava není dokonalá, neznamená to, že byste si nemohla dovolit bikiny. Zaměřte se ale na kvalitní materiály a pokud se pyšníte větším poprsím, zapomeňte na špagetová ramínka, ale pořiďte si vršek se širšími, která vám poskytnou podporu a vaše přednosti dají více na odiv. K zakrytí bříška pak poslouží vysoké kalhotky.

Vybírat také můžete mezi jednodílnými plavkami nebo typem plavek nazývaným tankiny. Ty jsou ideální, pokud se chcete opálit. Tvoří je totiž spodní a horní prodloužený díl, který stačí při opalování vyhrnout, aby se slunce dostalo i na jinak zakryté partie.

Nevíte, jaké plavky vybrat? Bohatou inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nadřízený na vás klade velké nároky, ale vám se jeho příkazy nedaří splnit. Nechcete se pouštět do unáhlených rozhodnutí a zbrklé práce. Jednoduše se bojíte, že uděláte chybu, a k tomu se…

Nejčtenější články

Doporučujeme