Plavky pro boubelky: Jak zakrýt kypřejší tvary a vypadat na pláži sexy?

29. 5. 2019
Málokterá žena dokáže být spokojená se svojí postavou na sto procent. I když se vám nedaří shodit přebytečná kila, ať děláte, co děláte, a plavková sezóna vás straší i ve snech, nezoufejte. Móda je totiž milosrdná a pomůže vám některé nedostatky schovat i v plavkách.

Dvoudílné plavky nebo s vysokým pasem

Letošní módní trendy týkající se plavek vám s plnými tvary vyloženě hrají do karet. Co se týče dvoudílných plavek, nosí se totiž vysoké kalhotky, které hravě zakryjí větší bříško. A co víc, řada plavek už se dnes vyrábí ze stahovacích materiálů, takže vás zeštíhlí ještě o kousek.

Velmi oblíbené jsou už víc sezon také dvoudílné plavky nebo takzvané tankiny, což jsou plavky skládající se ze spodního dílu a z vrchního, který vypadá jako tílko. I tady se řada nedostatků krásně ztratí. Musíte ale počítat s tím, že velká část těla zůstane zahalena, a tak se neopálíte tak jako ve dvoudílném modelu.

U jednodílných plavek zkuste vybírat takové, které jsou na bocích černé a uprostřed se vzorem. Černá barva po stranách vás totiž opticky zúží. V případě dvoudílných plavek zkuste také volit tmavší odstíny, které zeštíhlují. Nebojte se ani vzorů, dejte však přednost střední a větší velikosti potisku před drobným. Fungovat bude také drobné řasení, které dokáže odvést pozornost od špíčků. Výrobci vyrábí také často dva druhy podprsenek, takže ideální model najdou ženy s velkými i malými prsy

Inspirovat se můžete v naší galerii v úvodu článku! Jaké plavky si vyberete?

Ricinový olej je skvělý pomocník pro pokožku! Zbaví vás i akné do plavek. Více čtěte ZDE

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Polovina pracovního týdne vám přinese nevídaný úspěch. Nejdřív si myslíte, že vám budou kolegové závidět, ale je to právě naopak. Spolupráce je s nimi bezproblémová a nadřízený si všechno…