Plavky pro plnoštíhlé: Boubelky, v těchto vám to bude slušet! Kde je koupit?

18. 5. 2022
Boubelky jsou krásné ženy stejně jako štíhlé dámy odpovídající mírami proporcím modelky. Ne všechny ženy si to ale uvědomují a období léta, koupališť a vodních radovánek je pro mnohé z nich každoročním stresem. Nebojte se vystavit své křivky na odiv, naučíme vás, jak plavky nosit s radostí!

Pokud se stydíte za nějaký ten „faldík“ na bříšku, efektně ho schováte pod tankiny. Na první pohled se jeví jako jednodílné plavky, ale zdání klame. Jde o praktické dvoudílné plavky. Horní díl je ve formě dlouhého topu, který můžete při opalování vyhrnout nahoru. Opalovat se tak můžete jako v běžných dvoudílných plavkách. Dolní díl má pak klasický bikinový střih. Tankiny si zamilujete díky jejich maskování bříška, boků, ale především vzhledem k maximálnímu komfortu.

Jak vybrat plavky podle postavy? Podívejte se na video:

Designéři při výrobě pamatují nejen na střihy, ale i na optické klamy, a tak se mnohdy na tomto typu plavek objevuje po stranách širší tmavý pruh se zúženým středem jiného vzoru, čímž pak postava kryje svou reálnou proporci. Trendy je minimalistický vzor, ale také nestárnoucí motiv květin, jenž k tomuto období zkrátka patří, dále jsou k výběru geometrické vzory či věhlasné puntíky.

Dvoudílné plavky s vysokým pasem si oblíbila plus size modelka Ashley Graham, která se proslavila právě díky předvádění spodního prádla a plavek nadměrných velikostí, a je tak patronkou „body positive“. Ale i taková postava vyžaduje velkou dřinu! Své křivky zdůrazňuje kalhotkami s vysokým pasem, který opticky zúží pas, nebo jednodílnými plavkami doplněnými o opasek. Majitelky velkého poprsí by měly vsadit především na široká ramínka, která zajistí komfortní podporu, což skvěle zvolila i Ashley.

Volánky v dekoltu by boubelky měly přenechat dámám s malými ňadry a měly by si zvolit místo toho efekty, jako jsou třeba vertikální visací řetízky. Dvoudílné vysoké plavky si oblíbily už v 50. letech božská Marilyn nebo královna pin-up stylu Bettie Page. S radostí se nechaly fotit ale i v jednodílných plavkách korzetového střihu.

Jednodílné i dvoudílné plavky s vysokým pasem propaguje i dominikánská plus size modelka Denise Mercedes, která bojuje za ženy různých typů postav a velikostí. Horní díl volí na širokých ramínkách, avšak s překřížením za krkem. Mezi kalhotkami a podprsenkou vzniká pomyslný trojúhelník, jenž krásně lichotí postavě a opticky ji prodlužuje. Barevnost jin a jang je pak velmi elegantní souhrou.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Střelci, ponořili jste se do svých myšlenek a teď je vám mnohem lépe. Pochopili jste totiž fakta, která děláte špatně a tak je před vámi nádherné období. Na pracovišti se vrací věci k…