Plesová sezóna je tu: Vyberte si lodičky na nízkém podpatku!

2. 1. 2019
Vánoce jsou za námi, slavnostní večery ale nekončí. Jestli jste milovnicí tance a plesů. Tak právě začíná vaše období. K protančené noci ale potřebujete pohodlné a krásné lodičky, abyste se i následující den mohla postavit na nohy. Nemusíte mít nutně jehlové podpatky! Zkuste se zaměřit na ty nižší a vaše nohy vám poděkují.

Široký i úzký podpatek

Ať už si zvolíte širší nebo úzký podpatek, určitě se vám na něm bude balancovat lépe než na jehlách. A jaké lodičky že jsou letos v kurzu? Krom klasických černým sáhněte po lakovaných. Slaďte barvu s odstínem šatů a budete za královnu plesu.

Velmi oblíbený je letos na lodičkách také satén, který jim vdechne punc luxusu. A úplně nejlépe uděláte, když si vyberete lodičky ve stylu návrháře Manola Blahnika. Sledujete seriál Sex ve městě? Tak přesně ty střevíčky s aplikacemi a sponami jsou letos nejvíc trendy.

Jaké si zvolíte? Inspiraci najdete v galerii!

 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nejlepší bude, když si vezmete na pátek dovolenou. Nadřízený je stejně protivný a s kolegy se vám nechce spolupracovat. Máte dojem, že makáte za dva i více lidí a odměna nikde. Na nic…