Plesová sezóna v plném proudu: Co si obléct s velikostí 40–56?

24. 1. 2018
Chystáte se na ples a nevíte co na sebe, protože jste ještě neshodila vánoční kila navíc, a chcete nedostatky postavy zakrýt? Inspirujte se v našem článku!

Pokud se řekne plesová sezóna, představíme si nádherné šaty. Jak by ale měly vypadat? V nejlepším případě by mělo jít o šaty dlouhé, ale pozor: dlouhé až na zem! Proto je vždy zkoušejte už s podpatky, které by zpod nich neměly vykukovat. Prohlédněte si aktuální nabídku šatů v obchodech v naší galerii:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Pokud není na pozvánce dáno jinak, vhodnou variantou jsou i šaty dlouhé po kolena, nikoliv kratší. Ty se hodí spíš na párty a diskotéky. Chybu neuděláte ani malými černými, které se hodí na mnoho příležitostí, stále však dávejte pozor na délku.

Lámat si nemusíte hlavu ani se svou postavou. Pokud má vaše postava jen drobné nedostatky, hravě je zakamuflujete šikovným stahovacím prádlem. Běžně seženete šaty do velikosti 44 v obchodech Reserved, Orsay, Zara a i v internetových obchodech Tamsin.cz nebo Zoot.cz.

S většími čísly také není zásadní problém. Plus size kolekce, kde se velikosti pohybují od 46 do 56, nabízí obchody Mango, Lindex nebo H&M.

Jak nosit malé černé na několik způsobů? Podívejte se na naše video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Atmosféra na pracovišti se opravdu zhoršila, ale vy to nikterak neřešte. Před víkendem to nemá cenu. Pakliže pracujete na home office, nemilé změny vás také neminou. Buďte však nad věcí a…

Nejčtenější články

Doporučujeme