Plesová sezóna začíná: Tady je 30 párů nejkrásnějších lodiček. Kde je koupíte?

11. 1. 2020
Těšíte se každoročně na plesovou sezónu, kdy se můžete nastrojit do krásných šatů a aspoň na pár večerů v roce si připadat jako princezna? K elegantní plesové róbě ale nesmí chybět také odpovídající lodičky na podpatku. Jaké by vám neměly chybět letos?

Metalíza i zvířecí vzor

Jste-li spíše konzervativní typ, určitě sáhněte po klasických černých lodičkách. Působí sexy a elegantně a rozhodně je využijete i při jiných příležitostech, případně během příští plesové sezóny. Chcete-li přece jen trochu vyniknout, můžete zvolit nevšední tvary.

Pro odvážnější milovnice plesů se pak letos hodí lodičky se zvířecím vzorem, a to jak plastickým, tak barevným. Hitem je letos také metalíza či lodičky se šněrováním, do módy se vrátila také přezka přes nárt. Módní ikonou se ale stanete, pořídíte-li si lodičky ozdobené řetězem či řetízkem! Tak jaké si pořídíte?

Inspirovat se můžete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Druhá polovina týdne bude profesně vyrovnanější a případným úkolům se směle postavíte. Stále děláte drobné chybičky, ale to šéfovi nevadí. Hlavně, že se zapojujete do dění ve firmě, právě…

Nejčtenější články

Doporučujeme