Pletené i kožené šaty jsou hitem podzimu. Vyberte si ze 30 žhavých kousků

27. 9. 2019
Podzim už oficiálně nastolil vládu, a tak je na čase letní šatičky uložit hluboko do šatníku na příští sezónu. Jaké ale obléct letos na podzim? Parádu naděláte v pletených i kožených! Prošli jsme nabídku obchodů a vybrali pro vás ty nejhezčí.

U pletených šatů máte záruku, že vám v nich rozhodně nebude zima. Vyberte si ty s rolákem a nebudete potřebovat ani šálu! U pletených šatů funguje minimalismus, takže pod ně stačí punčocháče v černé barvě, na nohy boty chelsea, tenisky nebo šněrovací kotníkové, přes šaty přehodit oversized sako či křiváka a můžete vyrazit.

Jestli na sebe chcete upoutat pozornost, neměla byste opomíjet hit letošního podzimu, kterým jsou kožené kousky, a to zejména šaty. Samozřejmě vás nikdo nenutí nosit pravou kůži, která navíc vyjde docela draho, svůj účel dokonale splní i imitace. V kožených šatech letos zkrátka zazáříte!

Inspiraci z obchodů najdete v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud jste se minulý týden rozešli s partnerem, moc dlouho truchlit nebudete. Dávejte si však pozor na typy nápadníků. Máte tendence vybírat si nesprávné protějšky, a navíc máte kvůli…

Nejčtenější články

Doporučujeme