Plisovaná sukně: Stálice na módním nebi, která je in i letos! Vyberte si tu nej!

7. 4. 2022
Romantické plisované sukně se v módě drží už pěkných pár let a ani letos jen tak nezmizí. Jaro je jim nakloněno, proto pokud ještě nemáte tento kousek ve svém šatníku, je správný čas vyrazit na nákupy. Pestré jarní barvy jsou nejen povoleny, ale i vítány!

Do půl lýtek

Plisované sukně samozřejmě seženete ve všech délkách, nejoblíbenější je ale ta midi, tedy zhruba do poloviny lýtek. V chladnějším jarním počasí vás alespoň částečně zahřejí, v letních vedrech zase ochrání před vlezlým horkem, navíc dokážou zakrýt menší nedostatky postavy.

Jaké trendy letos na jaře kralují? Podívejte se na video:

Jaro je ideální období na to, odpoutat se od fádních odstínů, jako je černá, šedá či hnědá, a vpustit do života i šatníku trochu zářivých tónů. Nebojte se pastelových barev, jako je bledě růžová, modrá i žlutá, ale i výraznějších tónů či vzorů. A chcete-li přitáhnout pozornost, v kurzu jsou stále i metalické odstíny.

Plisované sukně mají navíc tu výhodu, že se dají snadno kombinovat s dalším oblečením i botami. Skvěle vypadají s kozačkami či šněrovacími botami a svetrem zastrčeným vpředu za pásek během chladnějších dní, s teniskami, obyčejným bavlněným trikem dovnitř a sakem, když je venku aprílové počasí, ale i s prádlovým tílkem a pantoflíčky na podpatku či sandálky v létě. Nejste-li příliš romantická duše, můžete do svého looku dodat trochu punku pomocí křiváku či džínové bundy.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milé Panny, dávejte si velký pozor na to, jak jste v práci svědomití. Mohou vám uniknout detaily, které jsou pro šéfa stěžejní. Pokud by se něco takového stalo, tak se neobhajujte a vše…