Plnější rty bez botoxu? Pomocí korektoru a rozjasňovače to jde!

10. 5. 2019
Plnější rty bez botoxu? Pomocí korektoru a rozjasňovače to jde!
Plná ústa jsou momentálně v kurzu, každá z nás se ale nemůže pyšnit přírodními rty jako Angelina Jolie. Není však třeba podstupovat lékařské zákroky, abyste jich docílila. Zkuste to sama doma!

Peeling a báze

Suché popraskané rty nikdy nebudou vypadat hezky, natož plně. Proto by balzám neměl chybět v žádné vaší kabelce. Dopřát si můžete i peeling rtů, který odstraní suchou kůži, a tím pádem budou hladší a na pohled plnější. Nemusíte ani nic kupovat, stačí jen po čištění zubů párkrát přejet přes rty kartáčkem.

Skrytou zbraní může být báze pod rtěnku, která rty vyhlazuje, hydratuje, pečuje o ně a navíc prodlužuje výdrž rtěnky. Některé z produktů obsahují složky, které podporují cirkulaci krve, a tím pádem jsou rty o trochu větší. Určitě jste někdy zkoušela lesk na rty s mentolem, který trochu štípal a měl za úkol zvětšit rty!

Jaká rtěnka nevysušuje rty? Podívejte se na video: 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Je pravda, že nejste lovci kariéry, ale pyšníte se dobrými schopnosti. Nespokojenost v pracovní oblasti nabývá na síle. Uvidíte, co vám nový měsíc přinese a poté začnete svou situaci…