Ploché sandálky zajistí pohodlí i šmrnc: Vybírejte ze 40 nejhezčích párů!

20. 6. 2019
Od obuvi chceme, aby byla nejen hezky vypadající, ale i praktická a pohodlná. Ne všechny boty jsou schopné to splnit, ale ploché sandálky, které jsou letos v létě in, tyto vlastnosti mají. Jaké si vyberete vy?

Černá barva je univerzální, nosí se i metalická

Zaručeně neuděláte chybu, kouknete-li se po jednoduchých sandálcích s tenkými koženými pásky. Ideální jsou v černé barvě, která se hodí ke každému oblečení, skvěle ale vypadají i hnědé, béžové nebo metalické pásky. Nezapomínejme také na zvířecí vzor, který je stále v kurzu.

Toužíte-li po zajímavějších a extravagantních kouscích, vyberte si třeba ty, které můžete šňůrkami zavázat kolem kotníků. Zaměřit se můžete také na různé přezky, kamínky nebo třásně. Hitem letošního léta jsou pak aplikace z mušlí.

Páskové sandály

Sandálky můžete obout k čemukoliv, hodí se k šortkám, sukním všech délek i delším džínám. Díky ploché podrážce v nich vydržíte celý večer a zvládnete i delší procházky. A co víc, jelikož jsou letní sandálky skladné, můžete si vzít na dovolenou i více párů, protože v kufru nezaberou moc místa!

Jaké si vyberete? Inspiraci najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Většinu času věnujete udržení rodinného štěstí, a to se vám velmi daří. Je správné, že nemyslíte výhradně na práci a peníze. Nekonzultujete s partnerem nezáživné otázky života. To je…