Komentáře k článku zpět na článek

hynek 20. 8. 2015 | 16:48

Zebruško, dej pak vědět i ostatním, ať se "osvítíme" nebo aspoň zasmějeme. :)
lebahu: Ale né, nemusí být "srab", jen mu to takto vyhovovalo a troufal si je zabezpečit obě dvě.

Zebruška 20. 8. 2015 | 01:04
lebahu 19. 8. 2015 | 08:38

Zpět na míu: Ono je jedno kter byla dřív či která je legitimní. Pán je prostě srab kterej to neustál a válel to na obě strany. Takže nevím, jestli ta s chlapečkm, které se nakonec pověsil na krk, vlastně vyhrála. Tohle fakt za výhru nepovažuju.

hynek 19. 8. 2015 | 08:21

Jj, taky jsem hleděl na svou zanedbanost, a to jsem se problematice rovnosti práv a diskriminace věnoval skoro 4 roky.
"Podle Australské komise pro lidská práva už máme 23 rodů: muži, ženy, homosexuálové, bisexuálové, transgender, trans, transsexuálové, intersex, Androgyn, agender, crossdresser, drag king, drag queen, genderfluid, genderqueer, intergender, neutronu, pansexuál, pan gender, third gender, third sex, sistergirl a brotherboy."
Zdroj: Protiproud

Elynor 19. 8. 2015 | 08:09

hynek: cože co? 21 pohlaví? No to je pecka. Onehdy jsem četla sci-fi povídku o cizí planetě, kde měli sedm pohlaví, a ku zplození potomstva se jich muselo všech sedm sejít a spolupracovat - a už tam to bylo tak složité, že málem vymřeli! A tady se řekne 21 )

hynek 19. 8. 2015 | 07:50

Elynor: To by se vám dámy líbilo, co? Jenže zapomeňte. Západ, Brusel a jeho pátá kolona feministek vám dopřejí jiné rovnoprávné štěstí - 8,5 h pracovní dobu v první šichtě, nediskriminaci při prosazení práce žen v dolech, v hutích či na stavbách. Když už jsme u genderu, tak si radši zvykejte na těch 21(!) nových "uznaných" genderových pohlaví, ty dvě "tradiční" jsou už prý jen pro "xenofoby", "čecháčky" a "respondenty s nízkým vzděláním"... P.S. Nemohu nikde najít silně plačícího smajlíka.

Elynor 18. 8. 2015 | 23:20

hynek: jo, já jsem pro. A v rámci genderové vyváženosti bych zavedla i mnohomužství - tak tři čtyři manžele, to bych brala. Dohromady by se o mě mohli královsky postarat, to bych si uměla užít

Elynor 18. 8. 2015 | 23:18

No ale mně z toho taky vychází, že první byla ta paní s tím chlapečkem z Karlštejna, že s ní měl pán vztah i to dítě dřív, než s tou matkou Aničky, která asi byla razantnější a dokopala ho k manželství. Zatímco ta druhá si počkala, a vydělala na tom takže ono je docela sporné, kdo je vlastně ten podváděný, a který ten vztah byl legitimní a který ne. Ono je to ovšem dost jedno. Jako zodpovědný otec by se měl postarat o obě děti stejně, a to mu asi do budoucna dá dost práce.

hynek 18. 8. 2015 | 16:03

No vidíte, jak je to mají pěkně zařízené muslimové. Žádné milenky!
Má-li manžel dostatek příjmů uživit dvě ženy (ale teoreticky až čtyři), a to prosím i po případném rozvodu(!) a souhlasí-li ta první(!), tak si pořídí obě.
A všichni jsou spokojeni, žijí bez nervů a nemusí řešit "migrény" nevěry ani podobné problémy jako účastníci tohoto z mnoha příběhů....

Petruna 18. 8. 2015 | 11:49

LencaV: je dobrá vid, já se bavím, jest-li šíří takové radikální názory po okolí, tak kdo zdrhne ten vyhraje.

LencaV 18. 8. 2015 | 11:46

j66: milá paní, když občas na diskuzích čtu Vaše příspěvky, nemůžu si pomoct. Přijde mi, že jste zatrpklá a zapšklá osoba, které buď někdo ublížil, nebo jen neumí najít své "místo na slunci"..

j66 18. 8. 2015 | 11:27

Podle článku s milenkou chodil už před tím než se s manželkou poznal a nikdy s ní chodit nepřestal. Mi to přijde, že manželka byla nejdřív milenka a prostě ho uhnala, možná na nechtěné těhotenství. Z článku je patrné , že původní přítelkyně o manželce věděla celou dobu, Byla si asi jistá , že ji neopustí, úřední papír na to nepotřebovala a nakonec měla pravdu. Jejich vztah byl pevnější než manželství autorky článku.

lebahu 18. 8. 2015 | 11:04

Vzpomněla jse si na kamaráda, nějak se mu přihodilo, že měl naráz těhotnou milenku i manželku. Narozdíl od tohoto pána byl hoch odvážný, takže pozval milenku k nim domů, posadil obě do obýváku a pravil, že je má rád obě stejně, ať se spolu nějak dohodnou co dál a odešel na pivo. Holky se teda dohodly a když přišel, daly mu do držky obě.

Rambíša 18. 8. 2015 | 10:19

Doufám,že paní z článku aspoň dceři nebude bránit ,aby s tátou stýkala....Někteří muži jsou tak zbabělí,že raději zvolí takovýto dvojí život a nějak si asi myslí,že se to samo vyřeší....Měla se na něj vykašlat i ta druhá,aby zůstal sám,platil alimenty a občas se staral o dvě dítka...a přemýšlel o další ženě,kterou by mohl oblbovat.

Přečtěte si také

Horoskopy

Merkur je v negativní konstelaci k vašemu znamení, což neslibuje dobrou náladu ani vstřícné…