Pobřežní hlídka slaví 30 let: Co se stalo se CJ, Mitchem, Summer či Stephanií?

24. 1. 2019
Jedním z kultovních seriálů devadesátých let byla právě Pobřežní hlídka. Nejen muži, ale i ženy natěšeně usedali před televizní obrazovky, aby si mohli vychutnat opálená a svalnatá těla záchranářů v úsporných červených plavkách. Kam se ale jejich představitelé poděli dnes?

Erika Eleniak

Erika svoji hereckou kariéru odstartovala už coby malé dítě, kdy se objevovala v různých seriálech a reklamách. Její hvězda stoupla ve chvíli, kdy ji Steven Spielberg obsadil do vedlejší role v kultovním snímku E.T. – Mimozemšťan, která jí vynesla chvilkovou slávu. Avšak stejně jako tehdy její kolegyně Drew Barrymore nabitou slávu neunesla a ještě na střední škole propadla drogám a alkoholu.

Zlom přišel v roce 1989, kdy nafotila snímky pro Playboy, po nichž následovala nabídka na roli Shauny McLain v seriálu Pobřežní hlídka. Díky tomu se v 90. letech stala sexsymbolem, než ji po třech řadách nahradila Pamela Anderson. Od té doby Erika herecky tápala v různých béčkových filmech a nezajímavých seriálech, až její kariéra v roce 2012 utichla docela. V její dnešní podobě byste někdejší sexbombu hledala jen těžko, vypadá spíš jak spokojená paní v domácnosti.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Příjemné strávení nedělního dne je doslova na spadnutí. Samou radostí dobře fungující domácnosti nevíte, co svým blízkým více nabídnout. Vsaďte na sportovní aktivity anebo na relaxační…

Nejčtenější články

Doporučujeme