Pobřežní hlídka slaví 30 let: Co se stalo se CJ, Mitchem, Summer či Stephanií?

24. 1. 2019
Jedním z kultovních seriálů devadesátých let byla právě Pobřežní hlídka. Nejen muži, ale i ženy natěšeně usedali před televizní obrazovky, aby si mohli vychutnat opálená a svalnatá těla záchranářů v úsporných červených plavkách. Kam se ale jejich představitelé poděli dnes?

Erika Eleniak

Erika svoji hereckou kariéru odstartovala už coby malé dítě, kdy se objevovala v různých seriálech a reklamách. Její hvězda stoupla ve chvíli, kdy ji Steven Spielberg obsadil do vedlejší role v kultovním snímku E.T. – Mimozemšťan, která jí vynesla chvilkovou slávu. Avšak stejně jako tehdy její kolegyně Drew Barrymore nabitou slávu neunesla a ještě na střední škole propadla drogám a alkoholu.

Zlom přišel v roce 1989, kdy nafotila snímky pro Playboy, po nichž následovala nabídka na roli Shauny McLain v seriálu Pobřežní hlídka. Díky tomu se v 90. letech stala sexsymbolem, než ji po třech řadách nahradila Pamela Anderson. Od té doby Erika herecky tápala v různých béčkových filmech a nezajímavých seriálech, až její kariéra v roce 2012 utichla docela. V její dnešní podobě byste někdejší sexbombu hledala jen těžko, vypadá spíš jak spokojená paní v domácnosti.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nové pracovní období vám přinese určité zlepšení. Sice nejste ze všech nejlepší, protože vám schází průbojnost a nápaditost, nicméně si vás nadřízený vcelku považuje. Nejhorší časy máte za…

Nejčtenější články

Doporučujeme