Podhůrského uhranula Anife Vyskočilová

23. 1. 2011
Podhůrského uhranula Anife Vyskočilová
Půvabná přítelkyně herce, moderátora a také známého galeristy Zdeňka Podhůrského (51) Ilona Andrejsová (24) má sokyni. A to přímo temperamentní Anife (36), exotickou exmanželku herce Ivana Vyskočila.

Zdeněk s ní tráví momentálně spoustu času, důvod je ale podle něj zcela prostý, a to ryze pracovníIlona prý nemá žádný důvod žárlit. Navíc černovlásky, jak je známo, nejsou Podhůrského favoritkami. Zdeněk si potrpí na blondýnky, před Ilonou nějakou dobu chodil i s kontroverzní zpěvačkou Ivetou Bartošovou.

Mluvit o tomto svém životním období zásadně odmítá. "Momentálně zkouším se společností Anife Vyskočilové hlavní roli v konverzační komedii Oskar, premiéru budeme mít v březnu," vysvětluje Zdeněk.

Jeho přítelkyně Ilona mezitím pokračuje v dráze modelky. "Má za sebou pracovní pobyt v Miláně, přehlídky a vlasové show, v zahraničí i u nás. Já se modelingu teď nemůžu věnovat. Zkusil jsem to, ale jen bych jí to kazil..." říká Podhůrský.

Nabídky, aby se producíroval jako manekýn, proto stále odmítá. "Já hlavně nemám čas, hraju v Kalichu v Robinu Hoodovi, vystupuji se svou kapelou. Když není Ilona doma, starám se i o domácnost a vařím," posteskne si Zdeněk.

Ale hned dodává, že vaření mu zas takové problémy nedělá, protože je to jeho velký koníček.

"V únoru proběhne křest i mé kuchařské knížky Uvař, co umíš. A začal jsem v televizi Public natáčet týdenník Uvař, co umíš, poznej, co piješ. Je to pro mne vynikající relaxace," libuje si. A se smíchem dodává, že Ilona může být v klidu, protože jeho záliby jsou pro něj přednější než ženské…

ČTĚTE TAKÉ:
Pomeje: Pár hodin po milování mi Iveta přinesla návrh na rozvod!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Blíženci, zvykli jste si na pohodové dny. Proto se nemusíte bát, že by jim byl konec. Do nového pracovního týdne vstoupíte s neskutečnou energií a předvedete ostatním, že nejste žádné…

Nejčtenější články

Doporučujeme