Podívejte se: Jak se ženám změní výraz po orgasmu?

24. 10. 2017
Pro některé ženy je orgasmus přirozená věc, pro jiné meta, které se jim zatím nepodařilo dosáhnout. Muži se zase cítí jako králové, pokud se jim podaří svoji partnerku dovést až k vyvrcholení. Spokojenost ve tvářích žen, které právě prožily tu největší rozkoš, zachytil fotograf Marcos Alberti.

Brazilec Alberti už má s fotografováním žen v nejintimnějších momentech zkušenosti. Jeho černobílé fotografie tváří během orgasmu před rokem viděl celý svět. Tím ale Alberti neskončil a rozhodl se k projektu vrátit, a to kvůli dobré věci.

Ne všude je totiž ženská sexualita brána stejně jako mužská a právě na to chce Alberti upozornit. O ženském orgasmu se sice mluví hodně, pořád jsou ale země, kde jsou tyto věci tak trochu tabu a veřejnost se tváří, jako by neexistovaly.

Právě proto fotograf mezi své modelky zařadil i ženy například z Číny, aby ukázal, že i ony si rády dopřejí rozkoš. Doufá také, že na základě jeho fotek budou ženy otevřenější ve vyjadřování svých tužeb tak, aby si vyvrcholení mohly dopřávat pravidelně.

Vliv orgasmu na výraz tváře je opravdu zajímavý. Podívejte se do naší fotogalerie:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Berani, ještě dnes jste na okolí nevrlí a díváte se na svět negativníma očima. Přesto ve vás dřímá jiskřička naděje, že se všechno změní jako mávnutím kouzelného proutku. Stojíte si…

Nejčtenější články

Doporučujeme