Podívejte se na foto: Takhle odlišně vypadají ženské vagíny

19. 10. 2017
Ženské váginy jsou opravdu různorodé
Řada žen se stydí za svůj klín. Připadají si nehezké. Podívejte se, jak jsou na tom druhé ženy a zjistíte, že každá jsme jiná, a přitom všechny tak stejné.

Vagína je zatraceně schovaná - tam někde dole

Na rozdíl od kluků, holky samy sebe mezi nohama nevidí. Jedině pokud mají zatraceně ohebnou páteř a zkroutí se do nepřirozené polohy. Pokud tedy chtějí vědět, jak tam dole vypadají, musí se podívat do zrcadla, aby viděly svoji vagínu. A to už chce odvahu. Překonat stud. Dělat něco, co se... asi nedělá.

Kdo ví? O tomhle se kamarádky spolu nebaví: "Už ses koukla, jak tam dole vypadáš?" "Teda, viděla jsem sama sebe a byl to...". Tak tyhle věty si ženy fakt neříkají. Odmalička jsme vychovávané v určitém studu, v sukni musíme sedět s nohama u sebe.

Monology vagíny

I když dnes už nic není tabu, něco jiného je jít na divadelní představení Monology vaginy, vidět holky nafocené v časáku nebo na netu a něco jiného vidět sama sebe.

Ty divné záhyby, nejsou moc velké, nebo naopak malé, pigmentace... Co je normální a co hezké?

Podívejte se na jednotlivé vagíny. Po kliknutí na fotku se obrázek zvětší:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Foto: www.greatwallofvagina.co.uk

Tak se holky detailně podívejte, jak vypadají ostatní. Je to možné díky projektu Brita Jamieho McCartneyho, který vytvořil v londýnském Muzeu sexu dílo "Velká zeď vagín" (Great Wall of Vagina). Název není úplně přesný, protože se jedná o otisk zevních pohlavních orgánů, které se správně jmenují vulva. Vagína je vnitřní část ženských pohlavních orgánů. Ale uznejte, vagína zní víc sexy než vulva. Tak takhle jsme různé.

TIP NA VIDEO: Podívejte se, co jste nevěděla o nejmenší lidské buňce, spermii.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Raci, vaše profesní úspěchy by vám mohli kolegové závidět. Naštěstí máte kolem sebe fajn lidi a nechováte se k nim nadřazeně. Díky tomu se dočkáte jejich podpory a na pracovišti…