Komentáře k článku zpět na článek

Dáma.cz 27. 7. 2015 | 13:06

SaSaZu:Dobrý den,
děkujeme za dotaz, máte pravdu, ideální modelkou pro prezentaci spodního prádla je velikost 75C, proto vypadají modelky unifikovaně, ale je to prezentace podprsenek a nikoliv prsou. Na druhou stranu na této velikost spodní prádlo skutečně dobře vypadá, modelka je štíhlá a přitom s většími ňadry.Hezký den, srdečně vás zdraví Hana Nekolová

Dáma.cz 27. 7. 2015 | 13:03

monada: Dobrý den,číslování M, L, XL se používá u jednodušších a tím také levnějších typů podprsenek a znamená to, že vždy je ta velikost brána jako "Béčko", tj. M=75B, L=80B, XL=85B. Takové sportovní podprsenky si mohou kupovat ženy těchto velikostí - plus minut jedna velikost. Také by měly mít pevnější ňadra, neboť stupeň opory pro sport je u těchto podprsenek nízký (low) - používají se např. na chůzi, golf, posilování, jógu.
Dívky či žena, které má větší ňadra D, E, F, G, atd. nebo, které dělají více zátěžové sporty (bruslení, lyžování, rychlou chůzi, cyklistiku, tenis, míčové hry, běhání, skoky, jízda na koni) si musí kupovat sportovní podprsenky, které jsou kvalitněji šité a z lepších materiálů. Jsou tím samozřejmě dražší cca 700 - 800 Kč.Hana Nekolová

SaSaZu 26. 7. 2015 | 21:44

Také bych se chtěla zeptat. Když si prohlížím v e-shopech (i zahraničních) různé podprsenky, tak většinou všechny figurantky mají stejně velká prsa jako uniformu. To je rarita, když má nějaká větší prsa. Tak mě napadá, jestli figurantky na focení podprsenek musí mít určitou velikost, jako třeba 90-60-90 jako měla Bardotová? Také by mělo být prádlo vystavováno na starších ženách.

monada 26. 7. 2015 | 07:52

To jsou sice cenné rady , ale bohužel se setkávám jen s velikostmi S,M,L XL atd
je více typů jedny jsou na zádech zpevněné takové X ty mě nesedí našla jsem si pružnou v jednom obchodě a cena je velmi přijatelná . No poradna je hezká věc , ale kde sehnat opravdu člověka co tomu rozumí (ne se jen tak tváří). V Ostravě je jedna prodejna kde opravdu pomůžou vybrat podprsenku , ale i ceny jsou tam vyšší. Člověk aspoň ví co kupuje. Ale nejsou tam zas sportovní. Já už jiné nenosím jen sportovní pružné . Jen když jdu do společnosti tak obleču klasickou s košíčky .
Hezký den.Podprdám zdar

Přečtěte si také

Horoskopy

Už na první pohled jde vidět, že nejste v dobré formě. Jedná se zejména o psychické strádání. Neberte…

Nejčtenější články

Doporučujeme