Podzim u obrazovek: Jaké novinky chystají televize na zbytek roku?

11. 8. 2018
Osvědčené seriály i zcela nové pořady, takový bude podzim u televize. Nova, Prima i ČT si toho pro diváky připravily spoustu, a tak se na obrazovky vrátí První republika, Specialisté nebo Dáma a král. Těšit se ale můžete i na nové pořady jako Tátové na tahu, Zahradnictví či Poklady z půdy. Na co se těšíte nejvíc?

Česká televize: Rédl

Režisér Jan Hřebejk natočil pro Českou televizi čtyřdílnou minisérii Rédl a do hlavní role obsadil Ondřeje Sokola. Jedná se o dobový thriller, který se odehrává v roce 1992. Příběh začíná o Vánocích po rozpadu Československa, kdy vojenský prokurátor Roman Rédl chystá trestní stíhání generála Lorence, který byl posledním šéfem StB. Další zápletku představují dva studenti kybernetiky, kteří zmizeli beze stopy a zanechali po sobě počítač a ruský vojenský kód. Přerod Československa je vyprávěn očima estébáků. Kromě Ondřeje Sokola si v seriálu zahráli například Petra Hřebíčková nebo David Novotný.

Podívejte se na ukázku ze seriálu Rédl:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Mars je v příjemném sextilu s vaším znamením, a proto začínají žně lásky. To však platí výhradně pro svobodné a čerstvě zamilované. Naopak dlouhodobě zadaní ztrácí témata ke konverzaci a…