Podzim v pohybu

30. 9. 2015
Podzim v pohybu | Zdroj: Shutterstock
[Soutěž] Prázdniny nám sice již ukázaly záda, ale to neznamená, že bychom měli během podzimu sedět doma. Byl by hřích nechat si ujít tu přenádhernou hru žlutočervených barev. Stačí se jen teple obléct a vyrazit vstříc dalšímu dobrodružství.

Babí léto nabízí tolik možností na výlety, že většinou bývá ve znamení pohybu. Víkendy na přelomu září a října často chutnají po burčáku a laskominách nejrůznějších folklorních slavností. Velmi oblíbené jsou však také nejrůznější sportovní radovánky u našich pohraničních sousedů. Podzimní počasí většinou stále ještě přeje cyklovýletům, horské turistice i golfovým hřištím.

Podzimní prázdniny lze pohodlně strávit například v Krušných horách. Obora Mstišov je nejen plná muflonů, jelenů či daňků, které můžete volně krmit, ale děti si mohou vyhrát i na prolézačkách, kterých je v areálu dostatek. Pokud byste se potřebovali po celodenní procházce zahřát, není nic lepšího, než se ponořit do teplých vod lázní Altenberg. Lázeňskou kliniku Raupennest najdete přes kopec u našich německých sousedů.

Chcete-li na podzim zamířit spíše na jih, neměli byste minout Salcburský region s jeho průzračnými jezery a vyjížďkami na koních.

Pokud i vy chcete strávit babí léto v pohybu, soutěžte dnes s námi o 3 softshellové bundy od Alpine Pro s. r. o.

SOUTĚŽIT MŮŽETE ZDE

 

Komentáře

Horoskopy

Venuše vás obdarovává zvýšenou šancí na úžasné milostné prožitky. Moudrý Merkur je jejím spojencem a nabíjí vás bystrým intelektem s oslnivou výmluvností. Vaše tvůrčí schopnosti jsou na…

Nejčtenější články

Články odjinud