Podzimní bundy, které zahřejí: Pořiďte si parku, prošívanou nebo s kožíškem

3. 10. 2018
Nastává období, kdy je počasí nevyzpytatelné a člověk neví, co si obléct. Jisté ale je, že zima bude větší a větší, tudíž si s křivákem nebo džínovou bundičkou nevystačíte. Jakou bundu si pořídit, aby se vám hodila do přírody i do města? Prošli jsme nabídku obchodů pro podzim 2018.

In jsou barvy podzimu: Dámské bundy snesou khaki i starorůžovou

Prošívané bundy jsou věčné. Hodí se jak na procházku lesem, tak do města či do práce, zahřejí a jsou pohodlné. Pokud chcete, aby byla bunda neutrální a pár let vám vydržela, zvolte černou nebo tmavě modrou barvu. Jestli chcete jít s letošními trendy, zaměřte se na barvy podzimu – khaki, hnědá, cihlová, žlutá, ale i vínová nebo starorůžová.

Ve vaší skříni by neměla chybět ani klasická parka. I ta je stálicí už několik let a můžete ji vzít jak do přírody, tak na nákupy nebo na večerní posezení. Neprofoukne, zahřeje vás a většinou je opatřena praktickou kapucí, která vás ochrání i před deštěm.

Hitem jsou letos také kožené, džínové nebo manšestrové bundy s přezkou a kožešinovou podšívkou z ovčí kůže. Opět se držte barev podzimu, jestli ale chcete být trochu výraznější, volte jak u bundy, tak u parky buď zvířecí vzory, nebo kostku.

Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na konci směny vám spadne kámen ze srdce, protože se vám nebude dařit podle představ. Jde vidět, že nejste ve své kůži a od nového měsíce očekáváte především nárůst energie. Přeci jen jste…