Prada letecká bunda na Fashion Weeku v Paříži Foto: Profimedia

Prada letecká bunda na Fashion Weeku v Paříži Foto: Profimedia

Prada letecká bunda na Fashion Weeku v Paříži Foto: Profimedia
Prada letecká bunda na Fashion Weeku v Paříži Foto: Profimedia
Prada letecká bunda na Fashion Weeku v Paříži Foto: Profimedia
Saint Laurent kabát na Fashion Weeku v Paříži Foto: Profimedia
21
Fotogalerie

Podzimní hity: 5 trendů z módních přehlídek, které teď vtrhnou do ulic

Podzim je na spadnutí, a tak je pomalu načase uklidit rozevláté letní šatičky a sandálky a zaměřit se na podzimní módu. Propadnete kouzlu zářivých barev, třpytu a lesku, nebo vás osloví spíš kůže? Tyto horké trendy k vám míří rovnou ze světových módních mol!

Letecká bunda

Nenápadný kousek šatníku, který nikdy nevyjde z módy, jen je čas od času upozaděný! Letecká bunda se letos hlásí do služby! Tento nadčasový kousek samozřejmě prošel několika obměnami, jak ostatně bylo vidět například na módní přehlídce Prada. Bundy jsou zdobené různými aplikacemi, jako jsou květy nebo peří, a siluetu zdůrazňuje pásek. Navíc se zde snoubí dva podzimní trendy – letecká bunda se totiž bude nosit zásadně oversized!

Které základní kousky je potřeba mít v šatníku? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 5

Kabát ve stylu křiváku

Kdo nemá ve svém šatníku křivák, jako by nebyl. Tahle stálice se na módním poli drží už řadu let a nevypadá to, že by se v tomto směru mělo do budoucna něco měnit. Pokud však chcete být třeskutě trendy, zaměřte se letos na kabáty, které mají střih křiváku. Mají hned dvoje využití: Nosit se dají buď na holé tělo na odvážnou party, nebo jako klasický kabát během sychravých dní.

Pokračování 3 / 5

Třpyt a lesk

Noci se opět pomalu prodlužují a dny zkracují a to znamená co? Přece období firemních parties, vánočních večírků nebo nejrůznějších oslav! A právě v temnu noci můžete zazářit díky dalšímu letošnímu trendu, jímž jsou flitry a lesklé materiály. Právě ty se nejlépe vyjímají na večerních šatech i outfitech na party.

Pokračování 4 / 5

Kůže a zase kůže

Kožená vlna, která letos zachvátila nejrůznější fashion weeky, je opravdu pozoruhodná. Nenosí se pouze kožená saka a kabáty, trendy jsou i kalhoty, šaty, korzety a nejrůznější svršky. Samozřejmě pravá kůže už je tak trochu pasé, obzvlášť pokud hájíte práva zvířat. To ale neznamená, že se o tento trend musíte ochudit – napodobeniny kůže vypadají tak věrohodně, že rozdíl nepoznáte!

Pokračování 5 / 5

Barevná záře

Jak známo, podzim je šedivý a ponurý a barvami září pouze babí léto. Jde však o tóny zemité, jako je tmavě zelená, oranžová, žlutá či vínová, které se rok co rok promítají i do módy. Proč ale nezářit také v šedi a mlze pozdního podzimu? Takzvaný dopamine dressing, kdy na sebe oblékáte zářivé barvy, v takovém období dokáže skutečně rozveselit!

Doporučujeme

Články odjinud