Podzimní kabelky s nádechem luxusu: Zaměřte se na vintage a zlaté aplikace

21. 10. 2020
Většina žen se bez kabelky, batůžku nebo aspoň ledvinky prostě neobejde. Kabelky navíc dodají outfitu punc originality, šmrnc i dávku luxusu. A neznamená to, že musí být drahé! Jaké se nosí letos na podzim? Kde a za kolik je pořídit?

Vintage s beránkovým lemováním

Kouzlo luxusních kabelek často tkví v jednoduchosti. V obchodech tudíž hledejte spíš jednobarevné kabelky, ať už z hladké kůže či koženky, nebo z imitace zvířecí kůže, v kurzu je stále krokodýl. Kabelka s nádechem luxusu by pak měla mít zajímavou zlatou sponu, která zaujme.

Letos na podzim jsou hodně in vintage rámové kabelky, které mají kovové zapínání svrchu. Je jen na vás, jestli dáte přednost látkovým, nebo koženým. A pokud chcete něco extra, zaměřte se na trendy sedmdesátých let, které do podzimní módy přinesou kabelky s beránkovým lemováním.

Ideální provedení kabelek je crossbody, které je nejen pohodlné, ale i praktické, protože vám kabelku jen tak někdo neukradne. Nosí se ale i ty přes jedno rameno a v obou případech vypadají skvěle k delším kabátům, sakům i křivákům.

Inspirujte se v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Za červencovými povinnostmi zamkněte dveře a absolutně nebilancujte. K pracovním povinnostem se po směně nevracejte a orientujte se na zábavu. V rodinném kruhu vám bude nejlépe, protože…