Podzimní pyžama: Hřejivé a slušivé kousky, ve kterých budete vypadat skvěle!

14. 10. 2020
Možná jste v létě zvyklá spát v tenké noční košilce nebo dokonce úplně nahá, podzimní a zimní měsíce ale takovým vymoženostem nepřejí. Nevadí, přesto si můžete vybrat z široké škály slušivých pyžam, která vás zahřejí a zároveň vám ponechají eleganci! Aktuální nabídku najdete v naší galerii v úvodu článku.

Satén nebo flanel? 

Jestli máte pocit, že klasická flanelová kostkovaná pyžama jsou jen pozůstatkem minulé éry, který nosili pouze naši dědečkové, a tudíž nemohou nikomu slušet, mýlíte se. Dnešní dámská flanelová pyžama jsou elegantní a vkusná a dokážou na těle vypadat opravdu skvěle. Nechcete-li jejich dlouhou verzi, podívejte se po takových, kdy se krátké dámské trenýrky kombinují s kabátkem, který může mít dlouhé, ale i krátké rukávy, případně po krátké noční košilce s dlouhým rukávem.

Pokud doma topíte a zimou opravdu netrpíte, nechte flanel a bavlnu stranou. Skvěle se totiž budete cítit i v saténu, který má klasický pyžamový střih, ale zároveň není tak hřejivý. Volit můžete dlouhé kalhoty s tílkem zdobeným krajkou, klasické pyžamové kalhoty s kabátkem, nebo opět kratší verzi. V čem se vám spí nejlépe?

Inspiraci hledejte v naší galerii.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Začátek pracovního týdne nepříznivě ovlivňuje Merkur, který je v negativním postoji se Saturnem. Do problémů se tedy dostanete rychle a bude náročné najít smysluplné východisko. Rozhodně…