Podzimní seriálový program v TV: Těšte se na vrahy, vyšetřovatele i napětí!

22. 8. 2019
Léto sice pomalu končí, ale nemusíte litovat, protože televizní kanály představily program, kterým vás budou bavit během sychravých podzimních večerů. Čeká vás zábava, drama, vraždy i napětí, takže nudit se rozhodně nebudete! Podívejte se také do galerie v úvodu článku, kde najdete fotky z nových pořadů.

Nova

Příběhy českých zločinů

Úplnou novinkou letošního podzimu na Nově je pořad, kterým provází investigativní novinář Janek Kroupa. Ten bude divákům odkrývat pozadí nejzávažnějších zločinů, ke kterým u nás došlo. Ukáže nám, jaký fatální dopad měly na životy lidí. Jedním z nejzajímavějších příběhů bude případ heparinového vraha. Nořit se do minulosti a jitřit staré rány je jistě značně těžký úkol, který si na sebe Janek vzal, a jsem zvědavá, jak se mu bude dařit v tom proplouvat.

Tvoje tvář má známý hlas

Tato soutěž, při které musí účastníci přesvědčit nejen pěveckým, ale také hereckým talentem, se stala i u nás velice populární. Měnit se v různé populární zpěváky a zpěvačky budou letos hvězdy jako Kateřina Brožová, Zuzana Norisová, Ján Jackuliak nebo Roman Zach. Také v šesté řadě budou mít k ruce Lindu Finkovou jako hlasovou poradkyni, Yemiho, který bude pomáhat s choreografiemi, a Patrik Děrgel bude pomáhat s hereckými kousky.

Policie Modrava

Na televizní obrazovky se v další řadě vrací jeden z nejoblíbenějších seriálů televize Nova, a to Policie Modrava. Ondřej Sokol tento seriál vtipně připodobnil k Vraždám v Midsomeru, kde je také téměř nemožné, že ještě někdo žije, když tam v každém díle objeví alespoň jednu mrtvolu – a přitom je to tak malá vesnice!

Specialisté

Každý týden nový případ přinese také seriál Specialisté. Opět se setkáte se svými oblíbenými vyšetřovateli z Prahy. V posledních dílech se musel tým rozloučit s kolegou kapitánem Čermákem, který podlehl střelnému zranění. Nezoufejte, přijde nová posila, a dámy, bude to sympaťák! Jiří Hána bude novou tváří týmu a jeho kapitán Kovář si jistě najde své fanoušky.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnešek patří nejen relaxaci s rodinou, ale také práci na zahrádce. Pokud nemáte zryté záhony a schází vám i další zahradnické práce, tak se do toho pusťte. Večer si udělejte opékání, dejte…