Answear.cz 519 Kč Foto: Archiv firem

Answear.cz 519 Kč Foto: Archiv firem

Answear.cz 569 Kč Foto: Archiv firem
Answear.cz 709 Kč Foto: Archiv firem
Answear.cz 749 Kč Foto: Archiv firem
Answear.cz 799 Kč Foto: Archiv firem
50
Fotogalerie

Podzimní sukně: Kousky, které budou v módě za pár týdnů. Již teď je koupíte

I když to jistě nerada slyšíte, je to tak. Prázdniny se přehouply do své druhé poloviny, chladná rána nás už teď připravují na podzimní dny. Pak přijdou ke slovu delší sukně. Jaké na podzim nejvíc unosíte, kde je koupit a za kolik?

Květy i zvířecí potisk

Je logické, že s klesajícími teplotami se zaměříme spíš na délky, které nás alespoň trochu mohou zahřát. V tomto případě je proto ideální střih midi, který se v posledních letech stal velmi populární. Oceníte ho i na podzim, když foukne chladný vánek.

Když jsme si ujasnili délku, je třeba zaměřit se na barvy. V módních trendech již dávno ustálený květinový vzor s podzimem nevymizí, pouze odstíny se změní. Křiklavé letní květy zaměňte za zemité podzimní tóny a máte vyhráno. Červenou a růžovou nahradí vínová, tyrkysovou nebo nebesky modrou tmavě zelená, bílou a žlutou vystřídají béžové a hnědé odstíny. A samozřejmě nebude chybět ani šedá a černá či tmavší tóny fialové nebo modré. Stejně tak se nevyhýbejte ani zvířecímu potisku, který se opět vrací na scénu!

Jak nosit midi sukně? Podívejte se na video:

S čím je kombinovat?

A materiály? Džínová sukně se stále drží v kurzu, stejně jako nestárnoucí plisování. Během chladnějších rán vás ale mohou zahřát i pleteniny. Jestli jste si však v posledních měsících zamilovala spíš satén, nemusíte se ho vzdát ani na podzim. Počítejte ale s tím, že tato látka je chladivá, tudíž vám v ní může být ještě chladněji.

Co se týče kombinování, opět můžete jít do extrémů a ke květovaným vzorům obléct křiváka a kotníčkové šněrovací boty na vysoké podrážce. Chcete-li elegantnější styl, bude se vám hodit oversized sako a tenisky či chelsea boty nebo podpatky. K podzimním sukním se šiknou i roláky, svetry nebo košile, případně obyčejná bavlněná trička. Důležité je, abyste se cítila skvěle!

Inspiraci najdete v naší galerii!

Doporučujeme

Články odjinud