Dermacol, DM.cz 70 Kč Archiv firem

Dermacol, DM.cz 70 Kč Archiv firem

Miss Sporty, DM.cz 40 Kč Archiv firem
Miss Sporty, DM.cz 35 Kč Archiv firem
Miss Sporty, DM.cz 54 Kč Archiv firem
She, DM.cz 60 Kč Archiv firem
20
Fotogalerie

Podzimní trendy v lacích na nehty: Jakou barvu by měla mít vaše manikúra

Zářivým neonovým barvičkám už letos odzvonilo i co se týče laků na nehty. Je čas sladit se s podzimem a objevit trendy tohoto ročního období. Jaké odstíny teď frčí v manikúře?

Podzimní oranžová

Podzim má tendence být pochmurný a šedý, příroda ho ale aspoň ze začátku dokáže rozzářit barevným padajícím listím. Samozřejmě nemyslíme to na chodnících a cestách zašlapané do bahna! Nechte se přírodou inspirovat, pravda, žlutá barva se hodí spíš k létu, zkuste se ale zaměřit na oranžovou. Ne tu neonovou, ale podzimně tlumenou, případně korálovou. Ta dodá vašim nehtům pravou podzimní náladu a zároveň vás zahřeje.

Jak si vyrobit lak na nehty? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 5

Opomíjená hnědá

Přemýšlejte, co si v chladných podzimních dnech pro zahřátí vychutnáte raději – voňavou a lahodnou kávu, nebo sametově jemnou horkou čokoládu? Obojí má přírodní odstín země a skvěle se hodí k podzimnímu počasí i na nehty. Hnědá barva bývá často podceňovaná, zkuste jí ale na sklonku roku dát šanci a vyzkoušejte ji na svých nehtech!

Pokračování 3 / 5

Deštivá šeď

Chcete-li držet basu tón v tónu s pochmurným a zamračeným podzimem, jistě vás potěší, že jednou z barev, která je letos na nehtech in, je právě šedá. Výhodou je, že se hodí téměř ke všem ostatním barvám a působí elegantně. Pokud máte pocit, že šedé nehty jsou přece jen už trochu depresivní, nalakujte si jeden z prstů na každé ruce jinou podzimní barvou, čímž ponurou šeď zpestříte. Skvěle bude vypadat v kombinaci s korálově oranžovou nebo bordó!

Pokračování 4 / 5

Nevinná modrá

Barvou roku 2020 byla podle institutu Pantone zvolená klasická modrá, která vyjadřuje stálost, jistotu, klid, sebedůvěru a vzájemné napojení. S blížícím se koncem roku tento odstín trochu ustupuje do pozadí, pokud vám ale chybí pohled na vyšisovanou oblohu končícího léta, můžete na chvíli zapomenout na zemité podzimní barvy a sáhnout po takzvané baby blue neboli světle modré.

Pokračování 5 / 5

Tlumená červená

Červený lak je in dlouhé roky bez ohledu na roční období, denní či noční dobu nebo společenskou událost. Červeným lakem zkrátka nic nezkazíte. Podzim je ale přece jen obdobím útlumu, a tak jestli chcete alespoň malou změnu, ale na červené nehty nedáte dopustit, nemusíte se příliš přemáhat. Stačí se zaměřit na tlumenější odstín bordó a budete spokojená.

Inspirujte se v naší galerii!

Doporučujeme

Články odjinud