Podzimní trendy v líčení 2007

4. 9. 2007
Podzimní trendy v líčení 2007
Její tajemná tvář, uhrančivý pohled, elegance s jakou pronáší každé slovo ze smyslných rtů … Taková je skutečná femme fatale, idol letošního podzimu. S trochou šikovnosti a pomocí rafinovaných líčidel vykouzlíte snadno stejně podmanivý vzhled, který vládne této sezóně.

Tajemná hra Legendární vlak Orient Express jede soumrakem. Záhadná elegantní dáma sedí v šeru, dívá se z okna luxusního kupé a sní … Slavná povídka „Vražda v Orient Expressu“ a čínská lakovaná krabička inspirovaly Gucci Westman k vytvoření tajemné kolekce líčení pro značku Lancome. Kolekce Mystery Game je zosobněním krásné, elegantní a svůdné ženy, která si je vědoma své krásy – ženy, která ráda svádí a líčení je pro ni téměř mystickým rituálem.

Hlavní novinku představuje tajemná kostka osudu Destiny Cube. Ta je jedním z nástrojů odhalování lidské budoucnosti. Osud určí při hodu kostkou jeden ze 17 mystických symbolů na jejím povrchu a nechá nás tak nahlédnout do blízké či daleké budoucnosti. Kromě toho kostka ukrývá luxusní duo očních stínů a 2 lesky na rty, se kterými můžete vykouzlit dokonalou harmonii nalíčení. Na výběr máte ze dvou kombinací odstínů.

Jak dosáhnout tajemně smyslného vzhledu? Gucci se rozhodla pro vínovou a zlatou, které jsou leitmotivy kolekce, a použila oční stíny Destiny Cube Charisma, Color Design Sicilian Burgundy a zlatý konec oční tužky Khôl Oriental Duo, který prozářil koutky očí. Rty zvlhčila Baume Baiser a poté nabarvila třemi odstíny Color Fever Gloss. Jemné prstíky Darii Werbowy, tváře této kolekce, ozdobené lakem Le Magnétique si pohrávají s Destiny Cube…

Diorrisime Podzim se u Diora nese ve vysoce elegantním duchu. Vypasované kostýmky z vytříbených materiálů pro den, bohatě zdobená sáčka do společnosti a nákladné večerní róby se odrážejí i v líčení na tuto sezónu.

Závan přirozené elegance snoubené s nenápadným luxusem hrají hlavní roli vzhledu Diorrisime. Kolekce se pyšní decentními odstíny horké čokolády, slonové kosti, perleťové růžové a nyní tolik módní šedé. Všechny tyto barvy se ukrývají v paletě z růžové kůže se slavným „cannage“ prošíváním. Tato paleta líčidel zdobená výrazným „D“ připomíná luxusní kabelky Dior vyvedené v mnoha odstínech té nejjemnější kůže. Denní vzhled se vyznačuje jemností a decentností. Svěží líčení v růžových tónech plných lesku doplněné dokonale hladkou pletí evokují Madonnu současnosti. Pro společenská setkání si pohrajte se smyslností a vytvořte ultra-šik image. Kouřové oči a jemně růžové rty spolu se růžovými tvářemi budou fascinovat celé vaše okolí. Na večer se dokonale hodí romantický styl s prvky dramatičnosti podle vzoru Hollywoodu. Duhové oční stíny doplněné „nahými“ rty vytvoří ten pravý elegantní, sexy vzhled.

Imaginární zahrada Krásného podzimní rána si lehký vánek pohrává s několika zelenými lístky a chladné sluneční paprsky nakukují přes stromy a odhalují jemné odstíny tajuplné zahrady. Představíte-li takové místo, nutně se musíte i zasnít. A pokud vám fantazie nepracuje na plné obrátky, stačí jediný pohled na líčidla z nové Chanel kolekce Imaginary Garden.

Dvojice vizážistů Heidi Morawetz a Dominique Moncourtois společně vytvořili elegantně zasněný styl líčení pro letošní podzim. V kultovní černé lakované krabičce s bílým logem se dvěma propleteným C se ukrývají vždy čtyři barvy – na oči a rty.

Pohled zahalený do pudrových odstínů růžové a zelené nechávají vyniknout porcelánové pleti, jejíž křehkost ještě zdůrazní béžová, růžová či karmínová na rtech. Paleta pro svůdná ústa obsahuje čtveřici lesků v podobě kamélií, nejoblíbenějších květin Coco Chanel. Jednotlivé odstíny vyjadřují tajemně snivou náladu romantického rána v podzimní zahradě, stejně jako jejich výsledný efekt – lesklé, pudrové a třpytivé. I jejich jména evokují romantickou náladu – lotus-kaktus, černý tulipán, růžová magnólie, azalka, orchidej, bonsaj …

foto: archiv firem

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Víkend je naplněn samotou, protože nemůžete najít s ostatními příslušníky rodiny společnou řeč. Blíží se vánoční svátky a vy jste doslova bez nálady. Hlavně se tím nenechte otupit a…

Nejčtenější články

Doporučujeme