Pohádky na dobrou noc

5. 2. 2009
Pohádky na dobrou noc
Večer před spaním nevinný příběh a druhý den úžasné dobrodružství. Co vše se může stát při čtení pohádek na dobrou noc by mohl vyprávět hotelový údržbář Skeeter Bronson, jehož život se navždy změní v okamžiku, kdy začnou ožívat pohádky.

Ty Skeeter vypráví své neteři a svému synovci na dobrou noc. Když se své rodině pokusí pomoci vyprávěním jednoho fantastického příběhu za druhým, vypukne zásluhou neočekávaného přispění dětí naprosté šílenství.

Příběh filmu uvádí do pohybu Skeeterova sestra Wendy, která ho požádá, aby dohlédl na její dvě děti, zatímco ona bude pár dní pryč a bude se snažit najít si práci. Udržet pohromu pod kontrolou se pokouší Wendyina zodpovědná kamarádka Jill, která se o děti stará během dne, zatímco Skeeter pracuje v hotelu.

Bláznivými dobrodružstvími jsou tu myšleny pohádky, které Skeeter dětem vypráví na dobrou noc. Protože se mu nezamlouvají knížky, které mají v knihovničce, rozhodne se jim vyprávět vlastní příběhy a dovolí jim, aby se toho zúčastnily a pomáhaly mu s nimi. Jeho příběhy, které se odehrávají na Divokém západě, ve vesmíru, ve středověku i ve starověkém Řecku, v průběhu filmu ožívají a objevují se v nich některé povědomé postavy.

Již samotný představitel hlavní role slibuje velkou zábavu. Adam Sandler přilákal ke spolupráci další výborné herce jako Courteney Cox, známou se seriálu Přátelé, Guye Pearce, který předtím vytvořil hlavní role např. ve filmech Warholka, Iluze lásky či Stroj času a mnohé další.

Rodinnou fantasy komedii Pohádky na dobrou noc promítají kina v českém znění od 5. února 2009.

foto: Falcon

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na kritické chvíle se člověk připravit sice nemůže, ale vy byste aspoň měli vzít v potaz, že nebude všechno růžové. Jestli se chystáte na delší cestu, vyberte si zkušeného a klidného…

Nejčtenější články